Son Konu

Galaxy Note 10 çıkış tarihi ile ilgili resmi açıklama

tekin

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Galaxy-Note-10-tanıtım-tarihi-ile-ilgili-önemli-açıklama-ShiftDelete.Net_-1.jpg

Samsung Galaxy Note 10 ve Galaxy Fold lansman tarihleri konusunda farklı sızıntılar çıkmaya devam ediyor. Özellikle Huawei Mate X‘in tanıtım tarihi açıklandıktan sonra Galaxy Fold‘un yeni lansman tarihi de oldukça merak edilmeye başlandı. Fakat resmi açıklama Galaxy Note 10‘un tanıtım tarihi ile ilgili oldu.

Galaxy Note 10 tanıtım tarihi ile ilgili önemli açıklama!

Samsung, Galaxy Fold‘un lansmanını neredeyse üç ay geciktirdi. Halen Samsung Galaxy Fold’un piyasaya sürülme tarihine dair somut bir bilgimiz yok. Ancak Samsung yeni açıklama ile birlikte Galaxy Note 10’un, Galaxy Fold gecikmesinden etkilenmeyeceğini bildirdi.

Birkaç gün önce çıkan Korea Herald raporu, Samsung’un Fold ile olanlardan dolayı Note 10 lansmanını da erteleme ihtimali olduğunu bildirmişti. Ayrıca Fold ile Note 10’un beraber çıkacağı söylentileri ile de tarih konusunda şüphe bırakmıştı. Bu sızıntıların ardından Samsung müşterileri tarafından kırılan güveni toparlamak adına Samsung’dan resmi bir açıklama bekleniyordu.
Galaxy-Note-10-tanıtım-tarihi-ile-ilgili-önemli-açıklama-ShiftDelete.Net_.jpg
Samsung sözcüsü “Fold’un lansman programına bakılmaksızın Galaxy Note 10 Ağustos ayı içerisinde sunulacak. Şu anlık Galaxy Fold ile birlikte sunulma ihtimali gibi bir durum yok” dedi. Şirket, Galaxy Fold’un programının bilinmezliği hakkında da aynı tavrı sürdürüyor.

Samsung’un 7 Ağustos‘ta Note 10’u piyasaya sürmesi bekleniyor. Analistlere göre, bu durum Samsung’un iki üst segment cihaz arasındaki çarpışmayı önlemek için yeni nesil Fold lansmanını oldukça ileri bir tarihe ertelemesine sebep olacak.

Üst Alt