Son Konu

MasterChef'te Burcu ve Dilara birbirlerine girdi!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
0qDUh_1639468430_0027.jpg

İlgiyle takip edilen MasterChef 2021'in son yayınlanan kısmında Burcu ve Dilara birbirine girdi. Birbirlerinden haz etmediklerini her fırsatta belirten ikilinin ortasında ipler koptu.

133. kısmıyla izleyici karşısına çıkan MasterChef'te kaptanlık oyunu oynandı. Heyet üyeliğini Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın üstlendiği müsabakada; mavi kadro kaptanı olmak isteyen son sekiz yarışmacı mutfağa girdi. Güveç yapmaları istenen yarışmacılar, en lezzetli yemeği yapmak için canla başla uğraş etti. Gün sonunda Hasan, Tahsin, Burcu ve Sergen öne çıkan isimler olurken; mavi grup kaptanı Burcu oldu.

Burcu, kırmızı ekip kaptanını seçmeden evvel şu biçimde bir açıklama yaptı:

"Bu mevzuda susmak için bayağıdır elimden geleni yapıyorum fakat doğrular ve yanlışlar olduğunda da asla susmam. Kimi şeyler görüyorum çok uzun vakittir farkındayım. Birtakım şeyler yaşıyorum görmezlikten geliyorum. Birinci günden beri Dilara'nın başında benim onu kaptan yapacağım üzere bir fikir var. Nasıl olduğunu anlamadım ancak o vakit da başımda hiç o denli bir şey yoktu."

Akabinde kelamlarına devam eden Burcu, bir bayan olarak az kişi de olsalar yarışa devam etmenin gururunu yaşadığını söylerken, bunu çok dillendirmediğini ve özde göstermek istediğini açıkladı ve şöyle dedi:

"Dilara bu mevzuyu ballandıra ballandıra anlatmasına karşın, ben dokunulmazlık aldığımda beni tebrik edemeyecek kadar nezaketsizdi. Ne vakit kazansam her evrede gözünde ve vücudunda hırs ve ihtiras görüyorum. Benden ona bir abla tavsiyesi, "hırs hoş bir şeydir lakin bunu azimle törpülemek gerekir. Yoksa hırs muvaffakiyetin önüne geçer." O yüzden Dilara'yı ne burada ne de öbür bir yerde rakip görmüyorum ve kaptan olarak seçmiyorum."

"SENİN ABLA TAVSİYELERİNE GEREKSİNİMİM YOK"

Burcu'ya karşılık veren Dilara ise şu biçimde karşılık verdi:

"Beni rakip görüp görmemen umrumda bile değil. Senin abla tavsiyelerine gereksinimim yok. Senin bu yaşında neler yaptığını, neler konuştuğunu hepsini tek tek biliyorum. İnsanların gerisinde konuşup, yüzlerine gülüyorsun. Sabahtan beri yan tezgahımda 'şeytanlar etrafımda, şeytanların nazarı değdi' dedin. Bana laf atıp duruyorsun, sesimi çıkarmıyorum."

"SEN ŞEYTAN DEĞİL YILANSIN DİLARA"

Bunun üzerine çok sonlanan Burcu, "Sen şeytan değilsin Dilara, sen bir yılansın" deyince şefler, tartışmaya müdahale etti. Somer Şef, "Arkadaşlar lütfen birbirinize daha sonra pişman olacağınız şeyler söylemeyin. Laflarımıza dikkat edelim" sözlerini kullandı.

Gerginliğin akabinde Eren'i kırmızı ekip kaptanı olarak seçen Burcu, ekibini kurdu. Mavi kadro; Araz, Hasan, Mert ve Burcu'dan oluşurken; Eren'in kaptan olduğu kırmızı ekipte; Sergen, Tahsin ve Dilara yer aldı.

ŞEFLERDEN İKİNCİ MÜDAHALE

Ekipler seçildiği sırada Dilara'nin "Yalancı ve psikopat" dediğini duyan Burcu, şeflere dönerek durumu izah etti. Bunun üzerine ikinci kere müdahale eden şeflerden Mehmet Yalçınkaya, Burcu'ya "Önüne dön" diyen Dilara'ya "Kızım kâfi artık. Ya bu sohbeti kesin ya da öbür şeyler konuşalım" diye ihtarda bulundu.

Üst Alt