Son Konu

Tone Vays: Bitcoin, 4-5 Hafta İçinde Bu Seviyelerde! Sonra Dev Çöküş

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
https___specials-images.forbesimg.com_imageserve_5ffee0b8ef0b94fa5391723a_0x0.jpg

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), keskin yükselerek yeni ATH’sini belirledi. Bitcoin fiyatı, 64.500 dolar seviyesini kırarak yeni bir zirveyi gördü. BTC’deki yükseliş tüm piyasayı olumlu etkiliyor ve fiyatlar inanılmaz yükseliyor. Ethereum yeni ATH belirlerken Ripple’da 2 dolar sınırında işlem görüyor. Yazım sırasında tüm piyasa yeşil tahtada dans ediyor. Usta isimler ise şimdi Bitcoin’den daha fazlasını bekliyor…

Tone Vays: Bitcoin fiyatı şimdi 80.000 dolara gidiyor

Deneyimli trader ve ünlü kripto analisti Tone Vays, Bitcoin’in (BTC) 120.000 dolara doğru yöneldiğini ve lider kripto para biriminin oraya ulaşabileceğini düşündüğünü söylüyor. Yeni bir videoda Tone Vays, 105.000 YouTube abonesine, Bitcoin’in neden yaklaşık 80.000 dolarlık kısa vadeli fiyat hedefine ulaşmaya yakın olduğunu düşündüğünü anlatıyor. Tone Vays konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Bu kesinlikle inanılmaz. Henüz yeni tüm zamanların en yüksek seviyesini kırmadık, ancak kapanış çok önemli. İnanılmaz derecede önemli. Bunun 7/24 bir piyasa olduğunu biliyorum, ama ben geleneksel bir teknik analiz uzmanıyım ve benim için her şey yakın ve haftalık kapanışla ilgili tüm zamanların en yüksek seviyesinde olmak beni gerçekten çok yükselişli yapıyor. Bu hedefi vurmaya yaklaşacağımıza inanıyorum. Hedefimin 80.000 dolarlık düşük bir aralıkta olduğunu biliyorum.. 70.000 doların ortasındaki işlemlerimden çıkmaktan mutlu olurum ve oraya ne kadar yavaş gidersek o kadar çok yükselişe geçeceğim. Oraya ne kadar hızlı varırsak, o kadar çok kaza arıyor olacağım.
bitcoin-bubble.jpg
Tone Vays: Önümüzdeki dört ila beş hafta içinde zirve ve sonra kritik bir geri çekilme

Tone Vays, Bitcoin’de kısa vadede bir yükselişe sahipken, dünyanın önde gelen kripto parasının dev bir sıçrama yapmadan önce büyük bir geri çekilme görmesini bekliyor. Tone Vays konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şimdi altı hafta daha iyi yön arıyorum. 120.000 dolara ulaşabilir miyiz? Önümüzdeki altı hafta içinde fiyatı ikiye katlayabilir miyiz? Evet. Önümüzdeki altı hafta içinde fiyatın iki katına çıkmasını mı bekliyorum? Hayır diyeceğim… Sanırım önümüzdeki dört ila beş hafta içinde zirveye ulaşacağız ve daha kritik bir geri çekilmeye başlayacağız.

Lider kripto para birimi Bitcoin’de son durum nedir?

Lider kripto para birimi Bitcoin, yazım sırasında yüzde 7 oranında artışla 64.400 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 1,2 trilyon dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bitcoin yazım sırasında piyasa değeriyle 74,2 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Üst Alt