Son Konu

Tom Holland, Alfred Molina'dan Çok Korkuyormuş

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_617f3107cc3e7_73246.png

Tarihin en büyük Spider-Man filmine hazırlanırken film ekibinden güzel açıklamalar gelmeye devam ediyor. Modern zamanların tüm Spidey filmlerinden karakterleri barındıracak No Way Home'un başrolü Tom Holland son açıklamasında yeni set arkadaşı Alfred Molina'dan zamanında çok korktuğunu dile getirmiş. Molina'nın Spider-Man 2'de canlandırdığı Doctor Octopus karakteri Holland için adeta bir kabus yakıtı olmuş.

"Sam Raimi'nin filmlerine takıntılıydım. Alfred'i ilk kez kostüm içerisinde gördüğüm zamanı hatırlıyorum. O gözlüklerle ve bacakların takılı olduğu kemerle birlikte onu görünce şok olmuştum. Şunu hatırlıyorum bir çocuk olarak ondan gerçekten çok korkmuştum." diyen Holland'dan çok güzel bir itiraf gelmiş. Şimdi aradan 17 sene geçti ve o küçük çocuk Tom Holland'ı yine Alfred Molina'nın canlandırdığı Doc Ock karakteri kovalayacak. Korkunun ecele faydası yokmuş Tom, kendini hazırla.
  • No Way Home, Spider-Man'in Endgame'i Olacakmış
Doc Ock ile olan savaşta Tobey Maguire da yardım etmeye gelecek diye umuyorum. Ayrıca fragmanda gördüğümüz kadarıyla Willem Dafoe'nun canlandırdığı Green Goblin'in de geri dönme ihtimali epey yüksek. Yani kabuslar ikiye katlanabilir. Jon Watts'ın yönetmenliğini yapacağı No Way Home filmi şu ana kadar gündeme gelen her detayıyla heyecan yaratmayı başardı. 17 Aralık günü vizyona girecek olan filmi iple çekiyoruz.

Üst Alt