Son Konu

İbrahim Tatlıses'ten Oğuz Yılmaz açıklaması! 'İnşallah bana hakkını helal etmiştir'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ibrahim_tatlisesten_oguz_yilmaz_aciklamasi_insallah_bana_hakkini_helal_etmistir_1622096839_6444.JPG

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz hafta vefat eden sanatçı Oğuz Yılmaz hakkında konuştu. Tatlıses Yılmaz için, 'İnşallah bana hakkını helal etmiştir.' dedi.

İbrahim Tatlıses, Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına konuk oldu. Tatlıses, programda hem Hülya Avşar'ın dostluğu hem de geçtiğimiz haftalarda vefat eden Oğuz Yılmaz hakkında açıklamalarda bulundu. Tatlıses Yılmaz için, 'Oğuz Yılmaz’ın yeri cennet olsun inşallah. İnşallah hakkını bana helal etmiştir ortamızda bir tartışma geçti. Ben ettim, cennettik olsun inşallah.' tabirlerini kullandı.

Avşar'ın vefasına da değinen Tatlıses, 'Hülya Avşar çok özel bir insandır. Ona söylenen her kelamı üstüme alırım. Onu seviyorum ve sayıyorum. Her gün arayıp sıhhatimi sorar… Bu türlü bir arkadaşım olmadı bugüne kadar! Erkek, bayan fark etmiyor. 9 yıldır beni kimse aramadı. Hülya Avşar her gün arar sorar… Ben bu beşere kurban olmayayım da ne yapayım.' dedi.

Üst Alt