Son Konu

Esra Erol'dan örnek davranış! Ünlü sunucudan çocuklara su dersi

yasuo

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
esra_eroldan_ornek_davranis_unlu_sunucudan_cocuklara_su_dersi_1613371261_4893.jpg

Sunucu Esra Erol, su tüketimine dikkat çekmek ve suyun sözcüsü olmaları için 3 ila 10 yaş ortasındaki çocuklarla çevrimiçi platformda bir ortaya geldi.

Sunucu Esra Erol, çocuklara suyu dikkatli kullanmaları konusunda tekliflerde bulundu. Sunucu, iklim değişikliğinin dünyamızı her yıl biraz daha ısıttığını, suyu gereksiz yere harcamamamız gerektiğinin altını çizdi.

ANNESİ ABLASI ÜZERE DURUYOR!

Ekrana çıktığı günden bu yana gündüz neslinin en çok izlenen isimleri ortasında olan Esra Erol, yaptığı toplumsal medya paylaşımı ile gündemde. 38 yaşındaki hoş oyuncu, 61 yaşına giren annesinin doğum gününü paylaştığı fotoğrafla kutladı.  Paylaşımına, 'Bir yıl önce bugün 60 yaşını seni içime çeke çeke koklayarak öperek kutladım. Bu yıl öpmeye yanında olmaya korkuyorum. Sen sağlıklı ol tekrar rabbim nasip etsin tekrar kutlarız. Benim mücadeleci, fedakar bayanım...

İyi ki benim annemsin.
İyi kalplim'
notunu düştü.

Esra Erol'un paylaşımına çok sayıda, 'annen değil güya ablan' halinde yorumlar yapıldı.

Üst Alt