Son Konu

Tıp-ikizler burcu ve daha hiç görüşülmemiş bir insan yardımlarınızı bekliyorum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaşlar merhaba istanbulda bir üniversitede 3sınıfa geçtim bu sene 12 gün önce beni faceden bir çoçuk ekledi memlektlim ve oda aynı şekilde istanbulda okuyor suratıda tanıdk geldi ve kabul ettimçoçukta istanbulda tıp okuyor 6senesi bu seneneyse biz faceden mesajlaştık tanıştık felan sonra telefondanda konuşmaya başladık bu keskin benden hoşlanmış fotoğrafalrmı feln beğenmiş facede konuşuyoruz karakterimi öğrenmeye çalışıyor aralıksız konuşuyoruz on gündür gayett iyiyix oda benım hosuma gittii güven verıyor ınsana hekim olmasıda tabı faktör bu konudaher neyse dünden beri konuşmalarında soğukluk hissettim normalde her mesajında güücükler yağdıran çoçuk dün gayet soğuk mesajlar atıyor arada gülüyor felan lakin sürekli çalışıyor deers zaten konusmaya vkıt olmuyor tusa hazırlanıyormus cunku her neyse dün gece dedmkı sen bnaa sguksun felan dedm ayırdır bırsey mı var dedm hayır değil sen yanlıs anlamıssın felan soğuk degılım ole olduugmu duusnmuyorum bılıyosun cok yogunum hastane tus derken dedive daha sonrada bu sen ilk önceliklerim aralarında yer alamazsın dedi benım ık oncelıgım tus dedi bende bu lafın üstüne şok oldum tabı ne dıyecegımı bılemedım dedımkı ne demek ıstıyorsun ya sen dedım senın oncelıgın arasına gıreye calısan değil zaten dedım konsutugun kelımelere dıkkat edersen sevınıırm dedım cok ozur dlerım terbiyesizce oldu kuusra bakmaa dedi yanı dune dek hersey guzeldı gel artık ıstanbula goruseleım dıyor ben senınle karsı karsıya gemek ııcn sabırsızlanıyrum dıyordu neyse bız bunları konustuktn snra uyudu ve sabh ben gunaydın doktor dıye mesaj attm buda gunaydın dems daha sınra napıosun dedım ders calısmaya gııdyorm dmıs ve sabahtan berıde hıc esaj atmadı ben onu ders calısırkn hıc benle konus dıye zorlamadım her zamn ders caısıcam dedııgnde musade senın dedım normalde musade ısterdı bıdee arkadaslar napmalııym yaa cocuga bı anda ne oldu boyle anlamadm kafa alak bullak gozum telde mesaj beklıyrm nasıl davranmam gerkeıyor ne yapmam gerkeıyor benım ıstanubula gelmem ııcn sabırsızlanan ınsan sankı bı gunde gorusmese olur mus gıbı konusyo benmle

Üst Alt