Son Konu

Yalan söyledi diye bitirmelimiyim...?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaslar Derhal 3 aydır sürekli bir ilişkimiz var benim yaşım 18 kızın ise 17 şimdi konuya gelelim

şimdi ben biraz serseri piskopat biriyim lakin yalanı sevmiyen birisiyimdir bu yüzden yalancı insanlarla böylece işim olmaz ben bir kızı seviyorum o kızda benı seviyor hemen ben bu kıza anlatım dedimki bak yalanı sevmiyen biriyim yalan oldumu güven olmaz bundan önceki ilişkiyi kz yalan söyledi diye bitirdim çünkü inanın beyler bayanlar bana bir kere yalan söyledimi biri başka zaman doğruyu söylese zeka inanmam yanı kafamda soru işareti kalır şimdi bu kız sigara icme bağımlısı dedimki birdaha icmiceksin ant et dedim beni seviyorsan icmiceksen dedim işlenmiş söz dedi ve mahlelerinde bir kız var onlada konusmayı yasakldım onada söz dedi acilen gelelim sona bu sigara icme dediğim halde kuytu iciyor 2 konusma dediğim kızla konusuyor ara sıra bunları dün öğrendim ablasından her zaman

şu anda gece aradı beni konustuk dedim böle böle duydum evet dedi iciyorum dedi bırakamıyorum olmuyor dedi 2 o kızla neden konustun dedim dedi kac senelik arkadasım eskisi gibi konusmuyom dedi arada dedi

derhal arkadaslar olur ya size fazla sacma gelebilir bu konu umarım beni anlayanlar olurbenimde hatalarım oldu geçmiş senelerden ve artık telafi etmek istiyorum

fakat ben bundan 1 sene öncesine kadar daima gönül aklında bulundurmak için kızlarla cıkardım fakat son 1 senedir önemli ilişki düşünüyorum lakin yalancıktan nefret etim artık cünkü besbelli güven duvarını yıkıyor ve ben dünden beri içime bir kurt düştü şu anda bu kıza bana yemin etiği halde yalan söyledi çok zorda olsa kritik bir karar almayı düşünüyorum çünkü bundan böyle bana ne süre doğruyu söylese deha kafamda soru işareti kalır mutlu olmak istiyorum sizce içten karar ney ne yapmam lasım bitirmeliyim yada kızı etkileyecek bir konusmamı yapim ne diyim :S

her seferinde kıza soruyorum sigara iciyonmu yada kızla konusmaya devam ediyonmu değil diyodu snradan yalanı cıkınca ortaya mecburı kabulendi

Üst Alt