Latest Thread

Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Samsung artık telefonlarda fiziksel tuş kullanmayacak

klimaci

Yeni Üye
Mesajlar
18,997
Tepkime puanı
1
Puanları
6
Yaş
43
imodifier
Güney Kore'nin teknoloji devi Samsung, akıllı telefon piyasasındaki en kıymetli oyunculardan bir tanesi. Farklı bütçelere nazaran telefonlar tasarlayan Samsung, uzun vakittir ise dizaynlarında değerli bir değişime gitmiyor. Başarılı akıllı telefon üreticisi, yakın vakitte ise üst seviye modellerinde değerli bir adım atabilir.

Ses ve güç tuşuna veda ediyor


Güney Koreli akıllı telefon üreticisinin model gamının üst sıralarında Galaxy S Serisi yer alıyor. Gelen son raporlara nazaran Samsung, üst seviye telefon modellerine kıymetli bir yenilik getirecek. Buna nazaran Galaxy S serisi akıllı telefonlar rastgele bir fizikî tuşa sahip olmayabilir.

2025 yılında piyasaya çıkacak!

Rapora nazaran rastgele bir fizikî tuş içermeyen Samsung Galaxy S serisi akıllı telefonlar 2025 yılına kadar piyasaya sürülecek. Samsung’un akıllı telefonlarında meydana gelecek bu büyük değişikliği Galaxy S25 ile birlikte gelmesi bekleniyor.

 
Üst Alt
Reklam Engelleme Yasaktır

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler