Son Konu

Hatice Aslan yıllar sonra ilk kez konuştu! 'Tolgahan Sayışman'ın öfke kontrolü yok'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
hatice_aslan_yillar_sonra_ilk_kez_konustu_tolgahan_sayismanin_ofke_kontrolu_yok_1639032542_5621.jpg

Geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan'ın Youtube kanalına konuk olan oyuncu Hatice Aslan, yıllar evvel tıpkı dizide rol aldığı Tolgahan Sayışman'la yaşadığı hengameyi anlattı.

"Ferhunde Hanımlar"," En Son Babalar Duyar" ve "Lale Devri" üzere başarılı üretimlerde rol alan oyuncu Hatice Aslan, uzun vakittir ekranlarda görünmüyordu. "Annemizi Saklarken" isimli yeni bir diziyle Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşan Aslan, geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan'ın Youtube programına konuk oldu.

Meslek hayatı ve özel yaşantısı hakkında samimi açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu, Lale Evresi dizisinde birlikte rol aldığı Tolgahan Sayışman hakkında çarpıcı tabirler kullandı.

"ÖFKE DENETİMİ YOKTU!"

Yıllar evvel Tolgahan Sayışman'la dizi setinde arbede ettiğini söyleyen Aslan, "Tolgahan sete geldiğinde âlâ değildi ve karşısında ben vardım. ‘Zümrüt’ karakteriyle sahneye girmek üzereydim. Maalesef bilhassa oyunculuk okumayan arkadaşlarımız, seni sette o karakterle bütünleştiriyor. Bana denk geldi. Öfke denetimi yoktu Tolgahan’ın." şeklinde konuştu.

Ortalarındaki tansiyonun sonlandığını lisana getiren ünlü oyuncu kelamlarını şöyle sürdürdü:

"Sonra barıştık. O özür diledi. Önemli olan onun kusur olduğunu görebilmek ve bir daha yapmamak. Hakikaten o denli oldu. Dava açmadım. ‘İki kısım uzak sahneler yazalım, ne olur ne olmaz’ dedim. Sonuçta Tolgahan benim çocuğum sayılır. Kendiyle ilgili bir meşakkati vardı, benimle ilgili değil."

Üst Alt