Son Konu

Çağlar Ertuğrul'un göndermesine Tamer Karadağlı'dan yanıt!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
caglar_ertugrulun_gondermesine_tamer_karadaglidan_yanit_1638860112_3468.jpg

Geçtiğimiz gün Çağlar Ertuğrul'un ödül aldığı sıralarda bir anda gerisine dönerek "Birisi ardımda mimik yapıyor sandım" demesi magazin dünyasını çalkalamıştı. Tamer Karadağlı'ya gönderme yapılan olayda, Ertuğrul toplumsal medya hesabı üzerinden yalnızca latife yaptığını lisana getirmişti. Tüm bu olanlara Tamer Karadağlı'dan karşılık geldi.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE
47.'si düzenlenen Altın Kelebek Ödül Töreni'nde birtakım çarpıcı anlar yaşandı. Bu anlardan biri de Çağlar Ertuğrul'un; Tamer Karadağlı ve Nihal Yalçın ortasında yaşanan olaya gönderme yapması oldu. Tamer Karadağlı ve Nihal Yalçın bir ödül merasiminde değişik anlar yaşamıştı. Yalçın'ın ödül aldığı gecede, mükafatını eline almadan konuşma yapmaya başlaması ve Karadağlı'yı elinde mükafatla bekletmesi gündem olmuştu. Epey uzun konuşma yapan Yalçın'a belirli bir noktada müdahale ederek mükafatını kendisine teslim eden Karadağlı'nın yaptığı hareket çok tartışılmıştı. 

O anlar şöyle gerçekleşti:

Bu olaydan sonra ünlüler dünyasından da bahse dahil olanlar oldu. Çağlar Ertuğrul da Altın Kelebek Ödül Töreni'nde 'En Âlâ Erkek Oyuncu' mükafatını alırken, o anlara gönderme yaptı. Göndermesinde, konuşma yaptığı sırada bir anda gerisine bakarak "Birisi mimik yapıyor sandım" dediği anlar dikkat çekti. Toplumsal medyada epey tartışılan bu olay üzerine Ertuğrul bir açıklama yayınlamış ve yalnızca latife yaptığını, Tamer Karadağlı'yı sevip saydığını söz etmişti.

"ESPRİ YAPMIŞ ÇOCUKCAĞIZ" 

Tüm bu olaylar üzerine Tamer Karadağlı'dan da karşılık gecikmedi. Sabah'ta yer alan habere nazaran Karadağlı bahse ait şunları söyledi:

"Espri yapmış çocukcağız. Ben çok büyütmüyorum. Bir alınganlık sözkonusu değil. Bizler onların meslek büyükleriyiz. Onlardan daha deneyimli ağabeyleriyiz. En ufak bir davranışlarında onlara reaksiyon gösteremeyiz. Genç kardeşlerimize karşı daha fazla toleranslı olmamız gerekiyor. Bir sorun görmüyorum."

Üst Alt