Son Konu

Özgür Aras'tan şok iddia: Nurseli İdiz "İnşallah annen ölür" dedi!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ozgur_arastan_sok_iddia_nurseli_idiz_insallah_annen_olur_dedi_1636708616_878.jpg

Menajer Özgür Aras, bir televizyon kanalında kendisine hareket içerikli kelamlar kullandığını argüman ettiği Nurseli İdiz'e manevi tazminat davası açmıştı. Geçtiğimiz gün görülen davada ünlü model Deniz Akkaya şahit olarak dinlendi.

Menajer ve irtibat danışmanı Özgür Aras, ünlü oyuncu Nurseli İdiz’in bir televizyon kanalında kendisi için hakaret içerikli kelamlar sarf ettiğini söyleyerek olayı mahkemeye taşımıştı. Kişilik haklarına taarruzda bulunduğunu söyleyen Aras, ünlü oyuncuya 5 bin TL'lik manevi tazminat davası açmıştı.

Nurseli İdiz'in katılmadığı İstanbul 21. Asliye Hukuk Mahkemesindeki duruşmaya, davacı Özgür Aras ve şahit Deniz Akkaya katıldı. Geçtiğimiz gün görülen duruşmada Özgür Aras için şahit olarak dinlenen Deniz Akkaya, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Özgür Aras mahkemede "Aras, kelamlarına; "Kanser hastası olduğunu bildiği annemin, teyzemin ve anneannemin biran evvel gebermesini söyledi. Ben bu olay çok kırılmıştım ve içerlemiştim. Kendisiyle ilgilenmediğimi düşündüğü için bu halde söyledi sanırım" biçiminde devam etti." formunda konuşurken Akkaya ise şu sözleri kullandı:

"Özgür ile 15 yıllık dostluğumuz var. Yemek yerken Nurseli aradı telefonu hoparlöre aldı. O tarihte menajerliğini yapıyordu. Tekrar başlayan dizinin imal şirketiyle ortalarında sorun vardı. Nurseli Hanım Özgür’ün annesi, teyzesi ve anneannesinin kanser hastası olduğunu biliyordu. Onlar için ‘İnşallah bir an evvel ölürler’ dedi. Ben tekraren bu mevzuyu Nurseli Hanım’ın yanında açtım ve inkar etmedi. Özgür, iş hayatında kasvetler yaşıyordu. Nurseli Hanım’ın Özgür’ün ailesi hakkında söylediklerinde kısa bir müddet sonra annesi, teyzesi ve anneannesi vefat etti. Bu olayların ardından televizyon programında Nurseli Hanım’dan bahsederken ‘Görsem ümüğünü sıkmak isterim’ kelamını sarfetmişti. Olağanda bu türlü yansılarda bulunacak bir insan değildir" 

Mahkeme, şahit beyanlarına karşı savunma hazırlanması için duruşmayı daha ileri bir tarihe erteleme kararı aldı.

Üst Alt