Son Konu

Hawkeye Dizisinin Yapımcısı, Kate Bishop Hakkında Konuştu

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Avengers: Endgame ile birlikte Marvel Sinematik Kozmosu içerisinde bana nazaran hoş olan birçok şeyin sonuna geldik. Lakin Disney arada güzlr işler de yapıyor ve bence yeni Hawkeye serisi bu şık işlerden birisi olacak. Endgame'in de yapımcılarından olan Trinh Tran serinin yapımcılarından birisi ve Jeremy Renner'ın başrolünde mekan alacağı seri için şık planları var.

Bu planların ne kadarı Disney'den onay alır ona seri çıktıktan sonra karar veririz. Ama seriye çizgi romanlardan da çok sevdiğim Kate Bishop'un geliyor oluşu beni en çok berhudar eden vukuatlardan birisi. Kate-Clint bağlantısı ve Kate'in gayrı karakterle olan diyalogları çizgi roman serilerinde umumiyetle sefalı oluyordu, bu durum seriye de yansırsa epey şahane bir iş izleyebiliriz.

ComicBook'a konuşan Trinh Tran, "Dizinin erken gelişim aşamalarında serinin detaylarını konuşuyorduk, ki bu neredeyse bir yıl evvel oldu, ve ben Kate Bishop'la çok ilgiliydim. Bu karakterin bir yanıt olduğunu düşünüyorum. Bence Endgame tüm karakterleri etkiledi buna Disney+'da yayınlayacağımız karakterler de dahil. Bu serilerde size göstermek istediğimiz şey, bu karakterlerin hala var olduğu." diyerek bu serinin uzun devirdir planları arasında olduğunu doğruladı. Seride Kate Bishop'ı Hailee Steinfeld'in canlandıracağı argümanlarına ise cevap vermiyor Tran.
  • Hawkeye Serisi, Kate Bishop'unu Buldu Üzere
  • The Hawkeye Serisi Doğrulandı
Kate Bishop'u bir formda MCU'ya getirmek kimin aklına geldiyse nispeten başarılı bir iş olmuş, bu hususta Bayan Tran'a hakkını teslim etmek lazım. Bundan sonra iş serinin senaristleri ve direktörlerine kalıyor. Bence Kate'in MCU geleceği bu seriyle başlayıp sinematik kozmosta de devam edecek. O yüzden karaktere sağlam bir altyapı yaratmak için ellerinde eksiksiz bir fırsat var. Hawkeye serisi 2021 yılının güz devrinde Disney+ üzerinden yayınlanmaya başlayacak. 

Üst Alt