Son Konu

sevgilim beni umursamıyor

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
sevgilimle ünv tanıştık o zamanlar benle ilgileniyordu herkez bizi sevgili sanıyordu ben dahil gitti diğer kızla çıktı benim okulum bitti gittim onun 1 senesi vardıbiz bir birimizi arayıp sormadık 1 yıl sonra onun okulu bittince geldi bana resmen başladık herşey çok güzel bu arada hemde çoook ağır ağır soğudu benden ben hergün ağladım 8 ay sonunda ayrıldı biz birbirimizi 2 sene hiç arayıp sormadık sonra bu askere gidiyormuş face duydum msj attım görüştük baştan başladık Askerdeyken 5 ay her tarafında kesintisiz aradım görüştük sonradan geldi geldikten sonra 1 hafta daha sonra görüştü benle onun evi ile benim iş yerim arası 15 dk daha sonra ayrıldı gitti ben ayrıntılarıyla bittirdim onu kafamda 1,5 sene görüşmedik ben sırası gelmişken başkasıyla başladım önemli gidiyorduk hoş ama birşey eksikti oda aşk bir türlü tam anlamıyla unutamadım oda unutmamış tekrar görüştük ben evlenme yolunda giderken bana 'yapma ' dedi ve öteki çoçuktan vazgeçtim bir sürü durum yaşadım çoçukla ailesile ve ailemle ben ondan vazgeçmedim o bu arada başka şehire gitti bu olayları tek başıma yaşadım ona birçok şeyi anlatmadım ve bana hiç destek olmadışimdi doğru sürükleyici aramaz msj atmaz arkadaş çıkar eğlenir kızlar var bağlı haber bile vermez kafasına kadar takılır bazen evlik konusu açarım zamanı var beni sıkıştırma der ben ne yapayım bu çoçuğa kim katladır çokmu aptalım yoksa çokmu aşığım bilemedim

Üst Alt