Son Konu

Kız benden hoşlanıyor mu kesin değilim muavin olursanız sevinirim.

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Lise 1 öğrencisiyim Bir kız arkadaşım var hemen kankayız aramız ve ben ondan hoşlanıyorum Geçen gün yola bu arada durup dururken Sen kendini çok minik görüyosun doğrusu sen çok yakışıklı bir çocuksun üstelik birçok kişi beraber gezdiğimiz için bizi sevgili sanıyo dedi Ben milletin ne dediğini fazla önemsemem fakat senin için sorun oluyosa gibisinden şeyler dedi ben de sorun değil ben milleti takmam fln dedim Sonra da annem de sana yakışıklı dedi seni veli toplantısında görmüş dedi Fakat sırık teklif vb gibisinden şeyler yapmadı Ben de hafiften çekingen ayağına yatarak ben bu aşk meşk işlerinde fazla utangacımdır gidip o kadar birine fln açılamam çekinirim dedim gerçekte de öyleyim kız da dedi ki ben pek utangaç fln değilimdir gidip açılırım aslında ben aşka inanmam üniversite de ciddi bir şey düşünüyorum dedi Eski aşklarından fln bahsetti çoğunlukla her zaman yanlış anlaşıldığından bahsetti mesela bi kankası varmış buna silgi vermiş kankası da o da beni seviyo gibisinden şeyler düşünmüş bir de kız çok sosyal erkeklerle fln tereddütsüz takılıyo rahat muhabbet edebiliyoSizce bu kız benden hoşlanıyor mudur ama aklıma şöyle bir soru geliyor eğer hoşlansaydı bana yakışıklı fln dedi sonra da öneri yapmaz mıydı? Yahut benden mi bekledi? Bi de ben böyle konularda utangaç değilim gider açılırım dedi bunlar hoşlanmadığına göze çarpan lakin bana yakışıklısın fln demesi kafamı karıştırdı kaç gündür içim dar değil sizce kız benden hoşlanıyo mudur? Hoşlanıyosa ne yapmam lüzumlu ne gibi adımlar izlemem gerekli? Asistan olursanız sevinirim

Üst Alt