Son Konu

İnsanları sevgilisinden bozmak :(

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Önceleri bunu insanlarla dalga geçmek için yapıyordum kızlara yakınlaşıyordum arkadaşları oluyordum onlara dinlemek istedikleri şeyleri söylüyordum ve gerçekte iyi bir yalancıydım çok kişiyi sevgilisinden ayırdım ve sonradan onlara kaybol yada vb bu tarz şeyler yollayarak onları hayatta tek başına bıraktırdım
Bu bana zevk veriyor yani hani sadistler oluyor fiziki acı çektirmekten hoşlanır ben ruhsal acı çektirmeyi seviyorum yürek kırmayı insanları bozmayı çok seviyorum ama bunun ne berbat birşey oldugunu anladım bizzat yaşadım fazla sevdiğim bir kızı sevgilisinden ayırdım çıktık yaşam zindan oldu bana yaptıklarımın hepsi karşıma çıkıyordu herşey defalarca kandırdığım kızlar hepsi karşıma çıkıyordu hayatta yatakta bırakıp gittiklerim gözlerinin yaşına bakmadan küfür ettiklerim vb
1 Beni buna iten nedir yani çocuklugum ve aile ortamım kötü ailemle iyi akşamlar kaç ekmek alıcam gibi muhabbetler var onun dışında birşey yok 18 yaşındayım lise son sınıfım beni buna iten şeyin ne olduğunu çakmak istiyorum?
2 Ben dersimi aldım fazla acı çektim ve aynılarını yaşadım ama bu bana ders olmadı yarı ve daha cok kızın kalbini kırmaya basladım ayrıldıktan sonra geçmişte yaptıklarımın 2 katını yaptım bir kızı yemeğe götürüyordum mesela ona sen burda bekle ben yiyip geliyorum hemen dediklerim bile oldu bunlar bana tutku veriyor az daha bunlardan kurtulmak istiyorum nasıl yapabilirim kendime engel olamıyorum engel oldugum tek şey sadece kızlara yakınlaşmamak ama bu seferde yarı aranıyorlarmış gibi onlar yanaşıyor ne yapıcam bilemiyorum
Aşk doktoruna açtım çünki ben bunları yaparkan insanların bana olan sevgisini aşkını kullanıyorum

Üst Alt