Son Konu

tezgâhtar olur musunuz?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
eski sevgilimden 3 yıl önce ayrılmıştım geçen yıl bi yerde karşılaştık ve ben ona tekrardan aşık oldum 34 kez buluştuk tekrardan başlamak istedim ama reddetti fakat arkadaş kalalım falan dedi arkadaş kaldık ama ben onu unutamuyodum kesintisiz ben mesaj atıyodum o her zaman soğuk soğuk konuşuyodu az daha takmıyodu 1 ay önce buluşmak istedim güzel olur dedi haftaya boşum sende uygunsan bi gün belirlerizdedi 1 hafta sonradan mesaj attım ne süre buluşalım diye bilmiyorum dedi ısrar ettim ben söylerim abes olduğum zaman dedi cilalı dedim haber verirsin 2 hafta mesaj atmayınca bundan böyle pes ettim resimlerini mesajlarını facebookunu onla ilgili ne varsa çöpe attım lakin bugün bana şöyle bi mesaj attı:: unutmadım gerçekten bişeyler çıktı haftaya boşum buluşalım olur mu? yahut pes mi ettin? ya da kavgalı mısın? tabiki yanıt yazmadım fakat şimdi buluşsam mı buluşmasam mı bilmiyorum kız asosyal bi kız fazla arkadaşı değil birinden hoşlanmadığını da biliyorum yani beni garanti erkek dost görüp beklettiğini sanmıyorum lakin niçin böyle bi mesaj attı bilmiyorum tavsiyelerinizi alabilir miyim? şimdiden teşekkür ederim

Üst Alt