Son Konu

Yalnızca bakmanızı istiyorum.

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Evet Ne yazsam gerçekte bütün bilmiyorum İçimdeki dertleri dökmek istiyordum bir yerlere Bu forumu gördüm ve tescil oldum
Neyse konumuza gelelim
Adım Osman ve sevdiğimin adı ise Eda
Birincil etkilendiğim andan itibaren izah etmek istiyorum uygun görürseniz

Gerçekten ben Edayla birbir buçuk takvim arkadaşım Okuldaydık yine Konuşuyorduk böyle bir köşede arkadaşlarla Eda geçti önümüzden şöyle kafasını bana bir çevirdi, baktı geçti O bakışı, o yüzü o gözleri yani ne bileyim beni kendimden alıp geçti Dalmışım orada Arkadaşın aloosesiyle irkildim ve kendime geldim Ne olmuştu bilmiyorum bana Hani o zamana dek arkadaştık ve hiç olmamıştı bu Lakin acilen Ayrıldım arkadaşların yanından, lavaboya yüzümü yıkamaya gittim Şöyle uygunca vurdum suyu suratımaDüşündüm kendi kendimeEvet evet o bakışıyla âşık olmuştum ona Lâkin nasıl söylerdim bunu O beni arkadaşı olarak görürken (ast ben de onu böylece görüyordum tâ ancak bu güne bu âna değin) Ya kızarsa bana, biz arkadaşız sen ne diyorsun!deyip en ince ayrıntısına kadar kopartırsa bağları
Söyleyemezdim ona, yapamazdım
Eve gittim sonra Fazla sevdiğim Murat adında bir abim vardı (Rahmetli oldu) ona danışmak istedim bu konuyu çünkü benim 1 yaşımdan beri defalarca o vardı yanımda Gittim yanına anlattım her şeyi Murat abiye Git söyle, kaybedecek neyin var ki? Belli ol sana olgun davranırdedi Aslında ilk anda anlatmak istedim ona, gidip delikanlı gibi anlatmak istedim de yapamadım işte İçimde fakat korkumu yenemedim, evet korktum
Daha Sonra aklıma, başka bir kızla çıkıp bunu unutmam gerektiği geldiBiliyorum çok saçma bir zihin ama o an ancak kafa yapıma göre iyi hatta bir fikirdi bu Hemen buldum birini, çıkmaya başladım Eda dedi bana gerçekte seviyor musun?diye Kafamı salladım, Evet, evet seviyorumGerçekten(!)dedim Kızla çıktım bir veya iki ay Dayanamadım işte zaten Murat abimde sürekli kızıyordu bana niçin gidip söylemedin diye Ve işte ayrıldım kızdan Gidip söylemek için içten zamanı bekledim Edayla buluşup yüzüne bildirmek istiyordum Fakat Eda içimde bir can sıkıntısı olduğunu anlamış Söyle, söyle deyip duruyordu Onun bana bu denli (tâbiri câizse) yalvarması beni fazla üzüyordu Dayanamadım tekrar söyledim telefondaŞaşırdı, baya şaşırdı Fazla garip dedi nasıl olur dedi Ben cevap veremiyorum yan Özür diledim ondan böyle bir şey olduğu için ama elimde miydi oysa ? Aradan geçti bir kaç gün Çıkma teklifi etmeyi düşünüyordum da sadece düşünüyordum Çünkü ona selamlama verirken bile bir garip oluyordum, tir tir titriyordum, terliyordum Söyleyemezdim bunu ona, ölürdüm ya söylerken Murat abime gittim bitmiş Ben söyleyeyim abicim,birazdan gelirimdedi Gelemedi maalesef Trafik kazası geçirdi, veda etti bize Kendim etmek zorundaydım derhal teklifi Yüz yüze söyleyemezdim, dedim ya ölürdüm heyecandan Mesaj attım ona Konuştuk azıcık ve sonra Yıllar 2019'yi, aylar Mart'ı, günler 13'ü, saatler 22'yi, dakikalar 07'yi, saniyeler 25'i gösterdiğinde Tamam diye mesaj attı
Öyle sevindim oysa, anlatamam Deliye döndüm çıldırdım, havalara uçtum

Neyse aradan bir kaç gün geçti, ben onu seviyordum ve benle çıktığına tarafından o da beni seviyordu lakin sürekli tartışıyorduk Ben çok tartışma çıkarmazdım, kim ne derse desin tınlamaz, Eda demediği sürece inanmazdım Lakin Eda bir mesaj attı, bana dargın olduğunu söyledi Çok üzüldüm ya acayip oldum Neden dedim, ama duyunca üzüntüden intihar etme noktasına kadar geldim Bir başka kızı seviyorsun Beni sevmiyorsun ve benle yalnızca onu hatırından çıkmak için çıkıyorsun Ben senin için bir yol'umdedi bana O mesajı alınca kendimden geçtim, hatta bir kaç gün sağlıklı düşünemedim hiç bir şeyiNe, nasıl olur Edadedim Mesajları yazmayacağım, o lahza düşündüklerimi yazacağım buraya
Ben Edayı severken delicesine bir başkasını nasıl severim Hani ben koyu bir Beşiktaş taraftarıyım Böylece böyle anlatılmaz benim Beşiktaş'a olan sevgim ve şu başlıca değin hiç bir çıktığımı(kim ne derse desin doğrudur bu) sevmedim Beşiktaş'tan fazlaFakat Eda, çok farklıydı
Her şeyi bir kenara atıp yalnızca Eda ve Beşiktaş için yaşıyordum adeta
Yalvardım, yakardım Edaya Seni seviyorum Eda, kimse değil diğer olamaz diye lakin inanmadı bana Beni sevmiyorsun dedi, başkasını seviyorsun dedi
Ertesi gün okula gittim, yeniden toplandık arkadaşlarla Anlattım derdimi, fazla üzgündüm, çok kızgındım Ve daha sonra bir arkadaşın omzuna koydum başımı ve ağladım Hani baya bildiğiniz sulugözler gibi ağladım lakin elimde değildi tutamıyordum gözlerimden inen yaşları Eda görmüş daha sonra Ve ordan bağırdı, başkasını seviyorsun işte diye Delirdim Arkadaşlar elimden tutmuş o sıra haberim yok İttim arkadaşları ve yeter bedeyip koşarak çıktım bir yukarı kata Oturdum oraya Bağırdım o kadar arkadaşlara Ben Edayı seviyorum ulan niçin anlamıyor kimse!diye bağırdım ağlayarak Dost tamamlanmış dedi, sus dedi Biri kafamı tuttu diğeri elimi Avunma etmeye çalıştılar beni sağ olsunlar lakin olmuyordu fazla kötüydüm Zil çaldı sınıflarına gitti arkadaşlarım Ben bir kaç dakika geç gideceğim dedim oturdum orada Eda geldi yanıma sonra Kalkdedi Gözlerim ihtiyar alt, utandım böylece olunca Yüzüne baktım ama hemen çevirdim yüzümü O sırada ne dediğini hatırlamıyorum Edanın Sonra o da koşarak gitti derse ben de arkasında kendi sınıfıma gittim yavaş yavaş Derse girdim oturdum en arkaya, en köşeye Koydum kafayı sıraya Usul yöntem ağladım kimseye çaktırmadım Gözlerin kızarmış falan diyorlardı, hastayım dedim geçtim
Okul bitti, çantamı aldım inerken aşağıya Eda seslendi : Altında beni beklediye Hazır dedim sessizce indim aşağıya oturdum Geldi yanıma Fazla özür dilerim dedi, yapma böyle dediBir şey diyemedim, hazır dedim yeniden Osman ben seni çok seviyorum ya seni o kadar görür görmez fazla üzüldüm yapma böyleededi ve elimi tuttu Ben orada bittim Ağlayacaktım kızın karşısında, gözlerim doldu şiddet tuttum kendimiHatırlamıyorum devamını zaten
Servislere bindik gittik eve
Aradı beni konuştuk fakat tekrar dediği şey, beni sevdiğine inanmıyorum'du
Telefonda demedim bir şey, güldüm ona aleyhinde
Fakat kapatınca telefonu, yattım yatağıma başladım ağlamaya yine Hazırlanmış evde kimse yokken ağladım içim boşalana, gözlerim şişene kadar
İnanması için ne yapabilirdim bilmiyordum fakat seviyordum işte ya var mı fakat ötesi ? Harbiden, cidden, en koyusundan, en derininden seviyordum işte Gözlerimi kapatınca geliyordu gözümün önüne, elimi tutuşu geliyordu, Seni seviyorumdeyişi geliyordu Acayip oluyordum, harbiden olmamıştım daha önce böyle diyebilirim Kendimi toparlamaya çalıştım azıcık, ilaç aldım Bir kaç saat uyudum
Uyandığımda mesaj atmıştı işte inanacağım falan diye
Neden bu dek zor arkadaşlar Niçin zor inanması Ben nasıl açıklayayım Edaya onu deliler gibi sevdiğimi Diyorum işte en harbisinden seviyorum diye fakat inanmıyor Her dakika ağlıyorum, ayrıntılarıyla bozuldu sinirlerim
Sizden cevaplar bekliyorum, ne yapmalıyım En azından bir yorum yapın Cevap vermeseniz de okuyun
Ve Edaya kimse haber vermesin olur mu buraya yazdığımı ?
Okursa üzülür yani Ben de utanırım zaten
Neyse o görmese de iri yazacağım kalbime yazdığım gibi

SENİ SEVİYORUM EDA

Yazım yanlışlarım olabilir kusura bakmayın, bu kafayla ancak bu kadar

Üst Alt