Son Konu

Serenay Sarıkaya sinema dizi projelerine yanıt verdi!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
serenay_sarikaya_sinema_dizi_projelerine_yanit_verdi_1575705510_2884.jpg

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, sokakta objektiflere takıldı. Setlere dönmek istediğine dair açıklamada bulunan Sarıkaya, setleri özlediğini dile getirdi.

Alice Müzikali'nin 2.sezonu ile tiyatro oyunu ile sevenlerinin karşısında olmaya devam ediyor. Mayıs ayına kadar bu projede olan Serenay Sarıkaya, müzikal sonrası için sinema veya dizi dönmek istediğini dile getirdi.

rl6Ag_1575705771_8084.jpg

Setlere ne zaman döneceksiniz sorusuna Sarıkaya,"Hiçbir gelişme yok, keşke olsa... Sinema mı, dizi mi olur bilmiyorum? Bana da sürpriz" şeklinde yanıt verdi.

"SARIKAYA FRANSIZ TERLİĞİ İLE DİKKAT ÇEKTİ"

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, Bebek'te bir kaç merkezinden çıkarken objektiflere yakalandı. Kameraları görünce yüzü gülen Sarıkaya,“Televizyonu çok özledim. Podyumdan gelmeyim ama benim artık alanım oyunculuk, o yüzden başka bir şey düşünmüyorum” şeklinde açıklama yapmayı ihmal etmedi. Sarıkaya'nın 7 bin TL değerindeki fransız terlikleri dikkat çekti.

İŞTE SARIKAYA'NIN FRANSIZ TERLİĞİ;

ojSQA_1573716547_3347.jpg

“Terliklerim o kadar rahat ki hiç çıkarmak istemiyorum. Evden böyle fırladım” sözleriyle giydiği terlikler ile alakalı açıklamada bulundu.

DİĞER HABERLERİ;

Alice Müzikali ile yakaladığı başarıyı elden bırakmayan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya,geçen günlerde düzenlenen  'Brand Week İstanbul' etkinliğine konuşmacı olarak katılım sağladı.

ml00D_1573457047_1983.jpg

Sarıkaya,"Alice’in bütün süreci benim için çok heyecanlıydı. Bu salona ilk geldiğim günü hiç unutamıyorum. Dansçı seçmelerine özellikle katılmak istemiştim. Tek başıma, koca salon bomboştu. O kadar etkilendim, o kadar heyecanlandım ki ağlamadan duramadım. Çünkü gerçek olamayacak kadar güzel bir rüyaydı. Bunun gerçek olduğunu bilmek, yaşamak ve görmek muazzam bir duygu. İşin içine girdikçe de, o hazırlık süreçleriyle birlikte heyecanımız daha da arttı. Her defasında sahneye çıkana kadar ne kadar büyük bir şey yaptığımızı tarif edemediğimiz güzel bir rüya yaşıyoruz. O yüzden çok mutluyum" şeklinde konuştu.

DİĞER HABERLERİ;

Zincirlikuyu’daki rezidans dairesine taşındığı söylentiler arasında olan Serenay Sarıkaya’nın, Bebek sırtlarındaki lüks bir siteye taşınmasıyla gündeme gelmişti. Geçtiğimiz günlerde Sarıkaya, 750 bin TL değerindeki yeni lüks aracı ile dikkatleri üzerine topladı.

Gpcdq_1571388064_9494.jpg

Konforu için cesur harcamalar yapan Sarıkaya'nın yaşadığı boğaz manzaralı evinin kirasının ise 28 bin TL olduğu konuşuluyor. 

Üst Alt