Son Konu

Alişan ve Buse Varol'dan aşk dolu paylaşım!

yasuo

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
alisandan_esi_buse_varola_dudak_ucuklatan_fiyata_araba_hediyesi_1568700121_952.jpg

Ünlü türkücü Alişan ve Buse Varol, çocuklarına bakıcı tuttukları yönündeki haberler hakkında konuştular. Alişan, bakıcının annenin yükünü aldığını söyledi.

Paylaşımlarıyla mutlu evliliklerini sık sık sosyal medyada gösteren Alişan ve Buse Varol çiftinden yeni fotoğraf geldi. Hafta sonlarını mutlaka ailecek geçiren Alişan ve Buse Varol çiftinin fotoğrafına binlerce beğeni ve yorum geldi.

İŞTE O FOTOĞRAF;

4ni32_1569737345_62.JPG

Ünlü türkücü Alişan ile eşi Buse Varol, çocuklarına bakıcı tuttukları haberlerine yönelik açıklamada bulundular.Alişan, “Her anne baba gibi ben de oğluma bakıyorum. Yemeğini yedirip altını değiştiriyorum. Oğlumuza kendimiz bakıyoruz. Bakıcılar sadece annenin yükünü alır.” dedi.

LvIaa_1568873398_1941.jpg

Ünlü türkücü Alişan ve Buse Varol hayatlarını 2018 yılında birleştirdi. Düğün haberlerinin hemen ardından bir erkek bebek sahibi olacağını öğrenen çift magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Buse Varol şimdilerde 6 aylık olan oğlunu büyütmenin heyecanını yaşıyor.

ALİŞAN'DAN BUSE VAROL'A 600 BİN TL'LİK ARABA!

RFdKp_1568700244_3881.jpg

Alişan, şu sıralar eşine aldığı hediyelerle yeniden gündeme geldi. Alişan, doğum hediyesi olarak eşine BMW marka bir cip hediye etmişti.Alınan bilgilere göre; Eşine doğum günü hediyesi olarak da Gucci marka bir çanta alan sanatçı, bu hediye için 25 bin lira ödemişti. Alişan, şimdilerde ise eşine büyük bir sürpriz yapmış. Oturdukları sitenin otoparkında gördükleri bir arabayı çok beğenen ikili, daha sonra arabayı internetten incelemiş.. Alişan, eşine 600 bin liralık arabayı hediye etmiş. Beğendikleri Jaguar F-Pace marka aracı 3 gün sonra kapısında gören Varol, büyük bir şok yaşamış.

jiUbC_1568183942_4913.jpg

BUSE VAROL: ANNELİK ÇOK KUTSAL BİR ŞEY

Billur Kalkavan sosyal medya hesabından çocuk büyüten anneler hakkında skandal açıklamalarda bulunmuştu. Ünlü oyuncu Buse Varol bu açıklamalar hakkında fikirlerini paylaştı. Kalkavan'a katılmadığını dile getiren Buse Varol, şu açıklamaları yaptı:"Talihsiz bir açıklama yapmış. Çok büyük bir genelleme. Annelik çok kutsal bir şey. 'Pörtletmek' tabiri anne olmak isteyen kadınlara hakaret.Bizim dadımız da Filipinli. 7 tane sertifikası var. Herkesin kendi tercihi.Burak'ı 1,5 ay tek başıma büyüttüm. Uykusuz kaldım. Annem ve kayınvalidemden yardım istemedik. Ben genelleme yapılmasına katılmadım."

ROMANTİK PAYLAŞIM

Şubat ayında oğulları Burak'ı kucaklarına almanın heyecanını yaşayan ünlü çiftten romantik bir paylaşım geldi. 

g9NSk_1568095785_7324.JPG

ALİŞAN ŞİKAYETÇİ OLDU!

Abdullah Şevki adlı bir yazarın Zümrüt Apartmanı adlı kitabında pedofili içeren ifadelerin yer aldığı ortaya çıkmış, Türk halkı tepki göstermişti. Pek çok ünlü de konuyla ilgili eleştiride bulunurken, şarkıcı Alişan avukatı aracılığıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurarak yayıncı ve kitap yazarının yargılanmasını istedi.

Şikâyet dilekçesinde şu ifadelere yer verildi: "Abdullah Şevki'nin, Öykü Yayın Evi tarafından yayımlanan Zümrüt Apartmanı isimli kitabında genel ahlakı bozan, suça özendiren, teşhir edici, tahrik edici, pedofiliyi özendiren ve benzeri bir sürü topluma ters içeriğin olması sebebiyle yayın evi yetkilileriyle beraber suç işlenmiştir. Toplum ahlakına ters olan ve içeriği suçla dolu olan kitabın yazarının ve yayın evi yetkililerinin kamu vicdanının rahatlaması adına cezalandırılması için bu ihbarı yapmak zorunluluk olmuştur." Savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı.

İKİNCİ BEBEK İSTİYORUZ

Arnavutköy’de görüntülendi. Eşi Alişan ile beraber yemek yiyen Buse Varol,  “Her anımızı onunla geçiriyoruz. Anne ve babalığı doyasıya yaşamak istiyoruz” dedi.

ckkpZ_1566912940_9547.jpg

Çocukları için özel bir yatırım yapmadıklarını söyleyen Alişan, "Tüm malvarlığımız zaten onun maddiyat çok maneviyat vermeye çalışıyoruz çocuk sahibi olmak çok büyük mutluluk Allah olmayanlara da nasip etsin" diyerek ikinci kez baba olmak istediğini söyledi.

PEŞİNİ BIRAKMAYACAK

Alınan bilgilere göre; Evlendiklerinden beri sürekli sosyal medya üzerinden eleştirilere ve izinsiz fotoğraflarının kullanılmalarına maruz kalan çift, birçok kişiye dava açmıştı, bazı davaların sonuçlandığını ve kazandıklarını belirten Alişan izinsiz fotoğraflarının reklam için kullanılması üzerine açtığı davalarında sonuna kadar gideceklerini açıkladı.

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Üst Alt