Son Konu

Çöle Düşse Kutup Ayılarıyla Karşılaşıp Birtakım Tatsız Olaylar Yaşayabilecek 17 Bahtsız Kişi

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-61f6c6789e6edd92a7301f672b6010ab4731478a.jpg

Birtakım beşerler sahiden şanssız olmak için doğmuşlar, o denli ki çöle düşseler karşılarına kutup ayısı çıkabilir yani. Bu türlü tipleri görünce şanssızlıkları karşısında 'çok şükür bugün de başımıza bir şey gelmedi' diyoruz.

1. "Oğlum kız kardeşine Switch kumandası fırlattı ve o da televizyonumuza geldi."

2. "Mankende duruşu vs bende duruşu"

3. "Birtanecik arkadaşım AirPods'umu nugget kutusunun içerisine saklamış. Ben de içerisine bakmadan mikrodalgaya attım..."

4. "Brokolinin yarısını yedikten sonra içerisinin böcek dolu olduğunu keşfettim."

5. "10 dakika içerisinde can yeleğinin kıymetini bir kere daha öğreneceğim üzere duruyor."

6. "Yüz ameliyatından sonra sonunda kankalarıma fotoğrafımı attım. Memnun gözükmeye çalışıyordum lakin endişe sinemasından fırlamış oyuncak bebekler üzereyim."

7. "Dün soğuk suların keyfini çıkartıyordum, hayatımın en makus güneş yanığını yaşıyorum."

8. "Dün inşaat alanında telefonumu kaybettim, bugün buldum."

9. "Gözümün önünde meskenim yandı, daha büyük bir şanssızlık olduğunu zannetmiyorum."

10. "Bugün tamircide çalışan çocuk bir kutu yapıştırıcıyı yere döktü."

11. "Kampın birinci gününde bunu gördüm, geri kalan 10 gün tuvalete girebileceğimi sanmıyorum."

12. "Bir yere gitmeye karar veriyorsunuz ve yaklaşık 20 bin arı otomobilinizi yeni yuvaları olarak seçiyor."

13. "Kız kardeşimin hamster'ı kafesinden kaçmış. Bilin bakalım kimin kıyafetlerini kemirmeye karar vermiş."

14. "Gece 1'de iş yerinden telefon geldi, depomuz bu haldeydi gittiğim vakit."

15. "CNC dolabının yanına bilgisayarımı koymuşlar. Geldiğimiz durum."

16. "Bilgisayarıma su döküldü, sizce pirinç kurtarır mı?"

17. "Fotoğraf 'hüzün' sözünün tam karşılığı değil mi?"

Yaşadıkları Komik Olayları Tweet’leyerek Sizin de Yüzünüzü Güldürüp Gününüzü Kurtaracak 15 Kişi

İnternetteki Cet Sporumuz Olan Yorum Yapma Sanatının Bu Haftaki Altın Madalyalık 15 Temsilcisi

Dayanılmaz Hale Gelen Havalarla Olan Kaygısını İsyanıyla Lisana Getiren Birbirinden Haklı 13 Sıcakzede

Haziran Ayında Taraflı Tarafsız Herkesi Güldürmeyi Başaran Futbol Capsleri

Twitter'ın Alıntılama Özelliğini Mizahla Harmanlayarak Haftaya Damgasını Vuran 18 Kişi

Üst Alt