Son Konu

onu cok özlüyorum yardim lütfen

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
mrb arkadaslar
ben almanyada yasiyorum 17 yasindayim bu sene türkiyeye gittigimizde mahallede disari icecek almaya ciktim o sirada mahalleden komsumuzun kizi beinim yaslarimda evlerinin önünde oturuyordu ben ona bakmak geldi icimden ve oda bana bakti neyse gittim aldim icecegimi ve gellirken yeniden o bana bakti ve ikimiz gözlerimize bakmiyorduk yanindaki arkadasida durumun farkina vardi bu böyle devam etti birkac gün nezaman görsem ona bakiyordum ve oda bana ansızın hic ummadigim birsey oldu ve ona hislerim güclesti ve asik oldum tel numarasinin aldim baska birisinden ve bir aksam onu aradim ve birazcık konustuk o ast ilk olarak kim oldugumu bilmiyordu daha sonra benim oldugumu söyleyince beni iki dakika sonra ara dedi meher disari cikmis ve konustuk falaln filan evvet geldik izinin sonuna yola cikacagimiz gün geldi ve annesi babasi bizi ugurlamak icin bizim kapinin önüne geldiler o sirada fark ettim o gün zaten cok kötü durumdaydim

sizlere sorum ben bu meseleyi annem ve babam ile konusmalimiyim yoksa cok mu erken cünkü 2 yıl yüksek mektep yapacagim
ona onu cok sevdigimi nasil aciklayacagim sanirim telefonunu babasi almis olabilir cünkü mesajlara yanıt vermiyor arasira ariyor fakat oda ben telefonumu yanimda yokken aramis

azıcık uzun oldu ama lütfen yardim onu aklimdan cikaramiyorum

Üst Alt