Son Konu

İbrahim Tatlıses köstebeği arıyor: Ben seni bulmadan kendini açık et! İbrahim Tatlıses kimdir?

elektronikci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ibrahim_tatlises_bir_programla_en_cok_konusulan_isim_odu_ibrahim_tatlises_kimdir_1590649867_9343.jpg

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, yaptığı paylaşımla şaşırttı. Tatlıses, özel sırlarını aile dışına sızdıran kişiyi bulmak için harekete geçti. İbrahim Tatlıses kimdir?

İbrahim Tatlıses, hissettiklerini Twitter sayfasında takipçileri ile şöyle paylaştı:

FINMe_1592547297_9444.jpg

"İçimizdeki köstebeğe ulaşmaya az kaldı. Bence ben onu bulmadan o kendini açık etse de, o da biz de rahatlasak ama yakınım biliyorum, tam emin olmam gerek! Vebal almak istemiyorum. Çok da seviyorum be arkadaş neden?"

HÜLYA AVŞAR'DAN TATLISES'E TELEFON!

İbrahim Tatlıses'in Harbiye Açıkhava konseri, Ramazan Bayramı'nın üçüncü günü Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluştu. Muhteşem konserin ardından Tatlıses ve Kanal D, sosyal medyada gündem oldu. Sanatçı dostları, yaptıkları paylaşımlarla İmparator'u duygulandırdı.

oCizh_1590836887_2548.jpg

İbrahim Tatlıses'in her fırsatta "Benim için çok özel" dediği Hülya Avşar da usta sanatçıyı telefonla aradı.  Avşar kızı, İbrahim Tatlıses'e "Artık sahnelere dön, seni çok özledik" dedi. İki usta sanatçı, duygusal anların yaşadığı konuşmada gözyaşlarına hakim olamadı.

REKOR KIRDI!

5 binden fazla seyirciye söylediği unutulmaz şarkılarıyla İbrahim Tatlıses bayramın 3. günü Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda gerçekleşen konseri Kanal D ekranlarında yayınlandı. Yaşadığı silahlı saldırı sonucu konser veremeyen Tatlıses'in hayranları gece boyunca sosyal medyada o anlara dair paylaşımlarda bulundu. Televizyonda yayınlanan programlar arasında en çok konuşulan isim olan İbrahim Tatlıses'e hayranlarından çağrı var. Koronavirüs sürecinden sonra hayranları konser istiyor. 

OFTBr_1590216764_9596.jpg

Müzik dünyasında İmparator lakabıyla anılan usta sanatçı İbrahim Tatlıses'ten alkışlanacak bir hareket geldi. İzmir'deki evinde karantinada olan İbrahim Tatlıses, Instagram hesabından bir video yayınladı. Usta sanatçı videoda şunları söyledi:

"Bugün 300 haneye ulaştık. Allah kısmet ederse bayrama yakın 300 haneye daha ulaşacağız. İran’dan Şerifa Hanım'la birlikte yapmış olduğumuz bu ramazan paketini kabul edip geri çevirmediğiniz için teşekkür ederiz..Rahmetli annemin babamın hayrınadır, Allah kabul etsin. Hayırlı Cumalar."

İBRAHİM TATLISES KİMDİR?

Asıl adıyla İbrahim Tatlı olan ünlü sanatçı, 1952 yılında yedi çocuklu fakir bir ailenin , Leyla ve ciğerci Ahmet Tatlı'nın ilk çocuğu olarak Şanlıurfa da dünyaya geldi. 70 li yılların ortalarında inşaat işçiliği, demir ustalığı ve leblebicilik gibi işler yapan İbrahim Tatlıses, 80'lerin başında kendisini şöhret basamaklarını tırmanırken buldu. İbrahim Tatlı, İstanbul'a geldiğinde müzisyen Yılmaz Tatlıses'le tanıştı ve Tatlı olan soy ismini Yılmaz Tatlıses'in tavsiyesiyle Tatlıses olarak değiştirdi.  "Bir Mumdur" türküleri halk tarafından çok beğenildi ve uzun yıllar popülerliğini korudu.

SURVİVOR NİSA'NIN KAMERA KARŞISINDAKİ İLGİNÇ ANLARI!

Üst Alt