Son Konu

Can Dündar'ın İranlı eski sevgilisi konuştu

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Can Dündar'ın İranlı eski sevgilisi konuştu can dündar, eski sevgilisi, sevgilisi, iranlı sevgilisi, taies farzan, Can Dündar'ın İranlı eski sevgilisi Taies Farzan isyan etti Melek'ler İşte o haber! İmajım fena diye önerge gelmiyor Gazeteci Can Dündar’la yaşadığı kaçamakla bütün dikkatleri üstüne çeken İranlı oyuncu Taies Farzan, Sabah'a konuştu: O olay bana çok şey kaybettirdi Halk, “Projemizde seni oynatacaktık ama imajın fena dedi Resmen cezalandırıldım! 1548658323 1548658323 candundariniranlieskisevgilisikonustu5c4ea6985bca7candundariniranlieskisevgilisikonustu5c4ea6985bca7 candundariniranlieskisevgilisikonustu5c4ea6985bca7 MESULIYET BANA YÜKLENDİ ‘İçimdeki Sessiz Akarsu’ filminin başrol oyuncusu Taies Farzan, “Bu filme beni, acı çeken bir kadının felsefesi çekti dedi Farzan, sohbet sırasında Can Dündar’la yaşadıklarını ve sonrasını da anlattı: ‘Yuva yıkan bayan’ olarak anılmak üzücüydü Ben yalnızca bir insanla özel anlar yaşadım, tümü bu! OLAYI KİTAPTA ANLATACAĞIM O durum bana fazla şey kaybettirdi Ne evliydim, ne çocuğum vardı fakat bütün yükümlülük bana yüklendi Ahali, “Projemizde seni oynatacaktık lakin imajın kötü dedi Cezalandırıldım* Kimse, o ilişkinin arka planını bilmiyor Hayat hikayemi yazmaya başladım, orada her şeyi açıklayacağım OLAYLARI KULLANMAYI BİLEMEDİM “Gölgesizler filmindeki öpüşme sahnesi ve özel hayatımdaki o olayın iş hayatıma pozitif etkisi olmadı, yoluma birer engel olarak çıktılar Çağrıda Bulunmak oysa ben bunları kullanmayı bilemedim Çünkü bundan prim yapma düşüncem olmadı  

Üst Alt