Son Konu

Gelinim Mutfakta puan durumu... 7 Mayıs Perşembe gün birincisi kim oldu?

dagcı

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
gelinim_mutfakta_puan_durumu_7_mayis_persembe_gun_birincisi_kim_oldu_1588856308_4563.jpg

Gelinim Mutfakta programında haftanın dördüncü gününde çeyrek altının sahibi olan gelin belli oldu. Betül'ün gelin adaylarını laf taşımakla suçladığı, Reyhan Hanım'ın ise Neslihan'a tepki koyduğu 7 Mayıs Perşembe günü yayınlanan bölümde ipler iyice gerildi. Peki Gelinim Mutfakta'da birinci kim oldu?

Kanal D'nin fenomen programı Gelinim Mutfakta'da puan durumu, Perşembe günü ekrana gelen yeni bölümle yeni halini aldı. Gelinler içerisinde hangi isim en düşük puanı elde etti belli oldu. Programda bugün gelinler ve kayınvalideler arasında laf taşıma iddiası da gündeme geldi. İşte Gelinim Mutfakta programında 7 Mayıs Perşembe günü alınan puanlar ve yaşanan olaylar...

ZMwTk_1588854644_7188.jpg

7 MAYIS GELİNİM MUTFAKTA'DA YAŞANANLAR

Reyhan Hanım'ın gelini Neslihan, yaptığı açıklamayla yengesi Reyhan Hanım'ı karşısına aldı. Reyhan Hanım, 'Yakıştıramadım ben Neslihan’a, çünkü burada emek veren benim.' cevabını verdi.

Gelinlerden Betül ise, derdini açtığı birinin verdiği sırları başkalarına anlattığını iddia etti. Betül'ün açıklamasının ardından diğer gelinler o'na karşı cephe aldı.

Reyhan Hanım ise diğer kayınvalidelere hanımlık dersi verdi. Hüsniye Hanım, cevaben görgü kuralları kitabını Reyhan Hanım'a verdi.  

7 MAYIS PERŞEMBE GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU

Haftanın 4. gününde gelinler, finale 1 kala yemeklerini kayınvalidelere beğendirmeye çalıştılar. Yemekleri tadan kayınvalideler hem gelinlerinin tabağını bulmaya çalıştılar hem de gün birincisini belirlediler.

Neslihan, 14 puanla gün birincisi oldu. Çeyrek altını alan gelin Neslihan oldu. Günün en düşük puanını ise 5 puanla Betül aldı.

Üst Alt