Son Konu

Koku Ele Verdi! 2 Kadın Müşteri Fark Etti, Taksiciler Gözaltına Alındı

yasuo

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-9cc6364032834714c2055ea2d583d04dcf808a95.jpg

İstanbul Ümraniye'de taksiye binen 2 bayan müşteri, taksideki kokudan şüphelenerek polisi aradı. Takside yapılan aramada bir ölçü uyuşturucu husus ile uyuşturucu unsur için kullanılan aparat ele geçirildi. Olayla ilgili 2 taksici gözaltına alındı.

Olay, saat 03.00 sıralarında Ümraniye Şerifali Mahallesi Nutuk Sokak'ta yaşandı. Argümana nazaran, konutlarına gitmek isteyen 2 bayan yoldan geçen 3taksiyi durdurdu. Taksiye binen bayanlar, polise ihbarda bulunarak araçta uyuşturucu kokusu aldıklarını söyledi.

İhbar sonrası olay yerine polis grubu sevk edildi. Polis grupları, durdurulan takside arama yaptı. Yapılan aramada araçta bir ölçü uyuşturucu husus ile uyuşturucu husus içmekte kullanılan aparat ele geçirildi.

"Koku aldığım için ihbarda bulundum"

Polisin incelemesinde daha evvelden uyuşturucuyla ilgili sabıka kayıtları olduğu öğrenilen taksi sürücüleri Ahmet Özbekar ile Ali Osman Çınar, gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüpheliler, sorgulanmak üzere polis merkezine götürüldü.

Bindikleri taksiden uyuşturucu kokusu alarak polisi arayan ve ismini vermek istemeyen bayan, "Biz olayın farkına vardık, bir koku aldım ve o biçimde binmek istemedim. Koku aldığım için ihbarda bulundum" halinde konuştu.

Üst Alt