Son Konu

Yeni Sage Sınıfı Black Desert TürkiyeMENA Evrenine Dahil Oldu

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
jhSVjoT4UyRYoAQT8JrS_24_899c7fc52413681d24f9aa1722205dc0_image.jpg

Pearl Abyss, bugün yeni sınıf Sage’in Black Desert TürkiyeMENA’ya geldiğini duyurdu. Maceracılar, artık “Son Kadim” karakterini oynayabilecek ve özel etkinliklerle yeni sınıfın gelişini kutlamaya başlayabilecek.

Sage, oyuna vaktin ve yerin efendisi olan kahin stilinde bir sınıf olarak dahil oluyor. Sage, yıkıcı ve hayret verici bir gücün açığa çıkmasını sağlayabilecek. Küp biçimli bir cisim olan “Kyve”ı kullanarak düşmanlara büyük hasarlar verebilecek.

Sage’in özel yetenekleri, Maceracıların farklı çaba durumlarında gücü ele alıp avantaj kazanabilecekleri marifet kombinasyonları ve özel sistemleri bulmalarını sağlayacak. Ayrıyeten sınıfına mahsus özelliği sayesinde Sage, Hystria Harabeleri ve Aakman Tapınağı’na giriş için gerekli olan eşyalara sahip olmadan da giriş yapabilecek.

Maceracılar, Sage’in Gelişine Özel Etkinliklerle Mükafatlar Kazanacak

Sage’in oyuna katılmasını kutlamak üzere gerçekleşecek özel etkinlikler de oyuna dahil oluyor. 28 Nisan’a kadar Sage ile oyuna giriş yapan Maceracılar, Kıymetli Paket ve Bilgenin Gözleri üzere pahalı eşyalar kazanma bahtına sahip olacak. Buna ek olarak birebir vakitte Sage ile oyun içinde level atlayan oyuncular, ulaştıkları belli düzeylere mahsus farklı eşyalar da kazanabilecek.

Sage ile birlikte Kadim Kyve da Black Desert kainatına geldi. Maceracılar 7 Nisan’a kadar Avlanma Alanlarında belirecek olan Kadim Kyve’a yaklaşarak 180 dakika boyunca faal olacak bir buff elde edebilecek.

Black Desert TürkiyeMENA hakkında daha fazla bilgi için resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Üst Alt