Son Konu

Burhan Aydemir'den Yıldız Tilbe Hakkında Şok Açıklamalar

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Burhan Aydemir'den Yıldız Tilbe Hakkında Şok Direktifler 1548630113 1548630113 burhanaydemirdenyildiztilbehakkindasokaciklamalar5c4e3869a7c62burhanaydemirdenyildiztilbehakkindasokaciklamalar5c4e3869a7c62 http:wwwgeccecomserviceMakeThumbaspx?Image webimageshaberburrr&w 415&Alt webimageshaberhaberlrg İBRAHİM TATLISES İLE YILDIZ TİLBE'NİN KAVGASININ ARDINDAN, YILLAR ÖNCE TİLBE'Yİ TOKATLAYAN BURHAN AYDEMİR KONUŞTU: YILDIZ BENDEN UYUŞTURUCU İSTEDİ, VERMEYİNCE ÖLMÜŞ BABAMA KÜFÜR ETTİ! 'Ölmüş babama küfür etti, benden mülk istedi!' Bir dönem fazla popüler olan Prestij Müzik'in ortaklarından Burhan Aydemir, geçmişte Yıldız Tilbe'yi dövdüğünü kabul etti Aydemir; pazar akşamı İbrahim Tatlıses'in, Tilbe'ye dönerek 'Seni, döven pevenklerin elinden kurtardım' sözünü şu açıklamayla doğruladı: 'Yıldız benden uyuşturucu isteyip, küfür edince kendimi tutamadım, iki tokat patlattım!' MAHSUN BENİ ARADI Prestij Müzik'te Mahsun Kırmızıgül ve Hilmi Topaloğlu ile iki taraflı olan Burhan Aydemir, tokat olayının yaşanmasına neden olan gelişmeleri şöyle anlattı: * Yıldız Tilbe, Kültürlü Oskay'ın sahibi olduğu Fonex'in sanatçısıydı Aydınlatılmış abi ile problem yaşayınca, o da Yıldız'ı satılığa çıkardı Biz Prestij Müzik olarak ön görüşmeleri yaptık; anlaştık Yıldız Tilbe, Prestij Müzik'e gelip gitmeye başladı Mahsun'la arkadaşça oldu, rahmetli Hilmi ile samimi oldu * Ben de o tarihte Levent'teki villadayım Saat 1030 gibi Le Select'te misafirlerimle yemek yiyorum, telefonum çaldı Arayan Mahsun Kırmızıgül'dü 'Abi kurbanın olayım beni kurtar' dedi Ben de 'Seni kimden kurtarayım oğlum?' dedim Mahsun da aynen şöyle dedi: 'Yıldız Tilbe benden sigaralık istiyor Ben ne anlarım o işlerden! Buradan gitmiyor, üstümüze kaldı Abi gel beni kurtar' * Ben, 'Misafirlerim var, nasıl geleyim?' demeye kalmadan, Yıldız Tilbe telefonu Mahsun'un elinden aldı Bana aynen şöyle dedi: 'Ulan o çocuğu, buraya niye gelmiyorsun? Biz g müyüz, gelip bizim işimizi halletmiyorsun!' 'KRİZDEYİM' DEDİ! * Ben anında oradan fırladım, çıktım villaya gittim Yıldız'la karşısında karşıya geldim 'Ne diyorsun kızım, ne istiyorsun?' dedim 'Bana mülk temin edin krizdeyim' dedi 'Kızım sen deli misin nesin! Bizim işimiz olmaz' dedim Bu laf üzerine bana 'Senin babanın a syim o çocuğu' diye küfür etti Babam da yeni ölmüştü o süre; kendimi tutamadım iki tane tokat patlattım id * Bu olaydan daha sonra Aydın Oskay'ı aradım, 'Biz bu sanatçıyla anlaşamayız Sen bu sanatçıyı al, ne halin varsa gör' dedim Kültürlü abi de bundan kurtulmak için bizden 100 bin dolar istiyordu Bizden sonradan İdobay'a (İbrahim Tatlıses'in firması) daha yüksek bir fiyata sattı Yıldız Tilbe ile İbrahim Tatlıses, canlı yayında birbirlerine girmişti  

Üst Alt