Son Konu

Yarın Hangi İllerde Okullar Tatil 7 Ocak

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Yarın Hangi İllerde Okullar Tatil 7 Ocak 2019

Bütün yurdu etkisi altına bölge soğuk ve yağışlı hava hayat koşullarını olumsuz yönde etkilemeye başladı Böylece fazla il ve ilçede kar yağışı sebebiyle okullar eğitime ara verirken, hamile ve engelli vatandaşlar yönetimle ilgili izinli sayıldı

Dün akşam saatlerinde başlayan kar yağışı gece her tarafında etkisini sürdürünce o kadar çok il ve ilçede ulaşım aksadı, eğitime ise ara verildi Meteorolojinin yaptığı tahminler çerçevesinde İstanbul, Ankara, Çorum, Konya, Balıkesir, Kocaeli, Sakarya, İzmir, Isparta, Bursa, Kütahya, Tunceli, Afyon, Kastamonu, Bitlis, Bingöl, Malatya, Uşak, Ordu, Denizli, Pamukkale, Manisa, Gümüşhane, Burdur, Samsun, Düzce ve Erzurum ’da 2019 yılının birincil kar tatili yaşanmış oldu Bu koşul çocukları fazlasıyla mutlu etmeye yetti

7 Ocak 2019 Çarşamba günü şu illerdeki okullarda eğitime kar sebebiyle ara verildi

Tunceli ve tabi ilçelerde bugün sabahtan saatlerinden itibaren etkin olan kar yağışı nedeniyle okullar tatil edildi Kar yağışı sebebiyle Nazimiye, Pülümür ve Hozat İlçeleri ’nde okullar yarından itibaren 2 gün, Ovacık ve Mazgirt ’te 1 gün, il merkezi ve Çemişgezek İlçesi ’nde de taşımalı eğitim yapılan okullar 1 gün valilik kararı ile tatil edildi

Bitlis‘de yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle il merkezi ile emrindeki köylerde okulların 7 Ocak çarşamba günü de tatil edildiği belirtildi

Kars‘ın Sarıkamış ilçesinde etkin olan kar yağışı dolayısıyla ilçe merkezi ve tüm köylerdeki okulların bugün öğleden daha sonra ve yarın tatil edildiği bildirildi

Ankara‘da 0708 Ocak 2019 tarihlerinde (Çarşamba ve Perşembe) Milli Eğitime yan temel eğitim ve ortaöğretim okulları ile kurumlarında eğitim ve öğretime iki gün süre ile ara verilmiştir

Samsun‘da yarın (07 Ocak Çarşamba) il genelinde tüm ilkokul, ortaokul ve liselerin yoğun kar yağışı nedeniyle oluşan olumsuz hava şartlarından nedeniyle tatil edildiği açıklandı

Karabük‘te etkin olan kar yağışı nedeniyle merkez ve ilçelerinde yarın ilk ve orta dereceli okullar 7 Ocak Çarşamba günü 1 gün tatil edildi

Isparta‘da etkin olan yoğun kar yağışı nedeniyle okullar yarın da (7 Ocak Çarşamba) tatil edildi

Bolu‘da il genelindeki tüm okullar 7 Ocak Çarşamba günü tatil edilirken, hem millet kurum ve kuruluşlarında görevli engelli ve hamileler de yönetimsel izinli sayılacak

İstanbulda yarın okullar tatil mi? *

Üst Alt