Son Konu

bi yanda eski aşk-bi yanda kızarkadaşım-ortada ben!!!

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
En sonunda bende içimi buraya dökerek dostlarımla derdimi paylaşmaya karar verdim!!!

1seneyi aşkın çıktıgım bir kız var benim peşimde birkaç ay kostu ve en sonunda yaptıgı önerge sonucunda cıkmayı kabul ettim onunla Fiilen güsel kız ve beyenerek cıktımAma onu daha önceden seven,ondan etkilene biri deildim Ben, gercekten kızlar kadar beyenilen ,kendime sonsuz güvenen biriyim
Geçen gün hayatımda tek aşık oldugum kızı 1,5 yıl sonradan tekrar gördüm bana baktı ve gormemiş gibi davranıp yoluna devam etti Oda vaktinde benmle tanışmak istemiş, muhabbetler falan açmıştı bende nedense ona birgün birlafına yanıt olarak, 'sen daha küçüksün,yaşın tutmaz, benimde çocuklarla işim olmaz demiştim!' bunu niçin dediğimi fiilen bilmiyorumbu benm hayatımın salaklığıydı!(fazla burnumun kalktığı bir dönemdi ve etrafımda bidolu kız olmasının verdiği aptallıkmıydı bilemiyorum)
o, ogünden beri benim yüzüme bakmıyor gene bunu yaptı, bakmadıama benmde sevgim ogünden sonradan katlandı, aşk oldu! ilk kere birini bukadar kafama taktım!! ben hayatımda hiç reddedilmedim kimseyi kafama takmadım bu kız bana sihir mü yaptı ne??? Onun evini oturdugu yeri ve bir takım arkdaşlarını tanıyorum

Acaba bağlantı kurup onunla olmayı mı denesem??? Yahut 1seneyi aşkın beraber oldugum kızı üzmeyip aşkımı mı unutsam???

Üst Alt