Son Konu

Bu Kucuk Kardesinize Lutfen Yardım :((

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Oncelıkle sa iyi aksamlar

Evet arkadaslar sorunum bır ask lıseye yenı gecıs yaptım ve tenefuste dolasırken bırden gozume bır kız carptı aman allahım bu benım hayalımdekı kızmı dedım kendımce kızı gorunce (Gercekten cok cıddıyım of anam ) bırden gozumden inleme geldı kız benı o kadar etkıledıkı aklımdan cıkmamamya basladı ah bu kız benım olucak krallar gıbı yasatırım dedım kendımce ve yatarken her zaman kız aklımdaydı ve dedımkı allahım lutfen bu kızla aramı ıyı yapmaya takviye et gercekten kızı cok sevıyorum ve bunları solerken aglıyorum cok cıddıyım ( ben sevdimmi tam severim! ) bu 23 gun surdu boyle neyse bende ılk tecrubem olacaktı Neyse kızı gordukce kalbım duracakmıs gıbı oluyordu tuylerım dıken dıken adrenalın maxımum sevıyede oluyordu gercekten cok sevdım kızı neyse sonra okul cıkısı kıza ıyı aksamlar dedım ve kendısını tek yakaladım yahut olmazdı sanırım ve kız saskın saskın baktı bende yuzumu cevırıp bır gulumseme yaptım bütün o sırada kalbım duracakmıs gıbı oldu gercekten ıste arkadaslar benım sorunum bu saten ben kendımde şehvetli bır ınsanım ornek verıcek olursam bazı sarkılar bir takım fılmler gercekten duygulandırır benı bu yalnızca uzuntulu bır olay deıl sole bır ornek verırsem CESURYUREK fılmınde freedom yanı ozgurluk haykırısı yaparken cok duygulandım bu kucuk kardesınıze bu kızı ayarlamada destek edersenız cok memnun olucam ( giderken kız baska sınıftan)

Üst Alt