Son Konu

Brezilyalı şarkıcının ölümüyle Neymar yasa boğuldu! 'İnanmak İstemiyorum...'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
0kjP4_1636271697_4164.jpg

Brezilyalı ünlü müzikçi Marilia Mendonça, seyahat ettiği uçağın düşmesi sonucu ömrünü yitirdi. Sanat dünyasını sarsan mevt haberine dünyaca ünlü futbolcu Neymar'da sessiz kalmadı. Ünlü isim ıstırabını "İnanmayı reddediyorum!" formunda tabir etti.

Brezilya'nın sevilen müzikçilerinden Marilia Mendonça'nın mevt haberi tüm dünyayı yasa boğdu. 26 yaşındaki genç müzikçi, seyahat ettiği uçağın düşmesi sonucu yaşama gözlerini yumdu.

Tıpkı vakitte ünlü müzikçiyle birebir uçakla seyahat yapan üretimci Henrique Ribeiro, müzikçinin amcası ve danışmanı Abicieli Silveira Dias Filho ile uçağın pilotu ve yardımcı pilotunun da kazada öldüğü öğrenildi. 

"HER ŞEYİN BİR HAYAL OLDUĞUNU SÖYLEYEREK UYUDUM!"

Vefat haberiyle müzik dünyası yasa boğulurken, yıldız futbolcu Neymar'da toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla kederini lisana getirdi. Haber karşısında yıkılan Neymar, paylaşımında "Yemin ederim, Allah'a her şeyin bir hayal olduğunu ve bugün bir kabustan yeni uyandığımı söyleyerek uyudum." tabirlerine yer verdi.

Brezilya Devlet Lideri Bolsonaro, müzikçinin vefatı hakkında "Eşsiz sesi, karizması ve müziğiyle herkesin sevgisini ve hayranlığını kazanan, kuşağının en büyük sanatkarlarından biri olan genç sertaneja müzikçisi Marilia Mendonça'nın Mevt haberiyle tüm ülke şokta. Marilia müzikleriyle her vakit hayatımızda olduğu için çok yakın birini kaybetmişiz üzere hissediyoruz." biçiminde konuştu.

Üst Alt