Son Konu

Mehmet Ali Erbil ilk kez konuştu! Sosyal medyada kavuşma mesajı...

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
mehmet_ali_erbil_ilk_kez_konustu_1561962772_9859.jpg

Ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil, yakında taburcu olacağı hastanede birinci kere röportaj verdi. Erbil geçirdiği güç günleri bir bir anlattı. Ayrıyeten ünlü komedyen toplumsal medya hesabında eski bir fotoğrafını paylaştı.

2 Temmuz taburcu olacağı planlanan Mehmet Ali Erbil, aylarca tedavi gördüğü o devranları anlattı. Konutunun banyosunda düşüp ağır yaralanan daha sonra kaçış sendromu nükseden ünlü komedyen 223 gün ağır bakım tedavi gördü.

r75TW_1561962824_0592.jpg

Son bir aydır toparlanan Erbil Sabah gazetesinden Tuba Kalçık'a konuştu. Erbil, birinci gözünü açtığında lisanının dışında tüm vücudunun hareketsiz olduğunu söyledi.

uEvGQ_1561962857_932.jpeg

Sevenlerinin duası sayesinde şuan ayakta olduğunu söyleyen Erbil, O günlerde Allah'a "Bir tek bana sol elimi bahşet, hiç olmazsa hayatım biraz kolaylaşsın' diye dua ettim ve nitekim de sol elimi oynatmaya başladım sonrasında. Beni, sevenlerimin duaları ayağa kaldırdı" halinde konuştu. Daha sonra ise hekimin iyileşemeyeceğini duyduğunda kardeşine "Eğer bu türlü yaşayacaksam benim fişimi çek" söylediğini açıkladı. 

IÇTIMAÎ MEDYADA KAVUŞMA MESAJI!

Ünlü komedyen başkaca bu gün toplumsal medya hesabından yarın taburcu olacağını eski bir fotoğrafını ve "Yarın Allah’ın oluruyla sizlere kavuşacağım" notunu yazarak duyurdu.

XVB3L_1561975406_1745.jpg

Üst Alt