Son Konu

Bengü'den annelik açıklaması!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
benguden_annelik_aciklamasi_1575189163_5392.jpg

Ünlü şarkıcı Bengü verdiği bir röportajda 40 yaşında yaşadığı anneliğiyle ilgili konuştu.

2018 yılında Selim Selimoğlu ile dünya evine giren Bengü, bir yıl sonra kızı Zeynep'i kucağına aldı.

wbEoT_1575189174_7044.jpg

40 yaşında anne olan Bengü geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda duygularını "Ben artık 40 yaşındayım ve bir aile kurmak istedim. 70 yaşıma geldiğimde yine sahnede olayım ama bir ailem de olsun. Bir popstar zaten evli olmalı. Annelik kimliğiyle kendini güçlü, güzel hissediyorsun. Aynaya baktığımda çok güzel bir anne görüyorum. Meğer eskiden aynaya boş boş bakıyormuşum. Mesela gözümün yanında ve yüzümde çizgilerim artmaya başladı. Belki bebeğe bakarken eski bakımlarımı yapamadığım için. Ama o çizgilerime hayranlıkla bakıyorum. Çünkü ben bir çocuk büyütüyorum. Geceleri kızımız için uykusuz kalıyorum. O benim hayat arkadaşım, dert ortağım, kıymetlim... Babam bizi bir gün karşısına alıp, Mezarlarınızı bile yan yana düşünün, evliliğe öyle bakın dedi" sözleriyle anlattı.

R4EFg_1575189187_9974.jpg

Ünlü şarkıcı daha sonra kızının adı ile ilgili ise "Biz gelenekçi tipleriz. Zeynep ismi de çok bizden. ‘Babasının süsü’ demekmiş. Çok hoşumuza gitti" şeklinde konuştu. 

Üst Alt