Son Konu

Ne yapacağımı bilmiyorum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba Arkadaşlar; Direk Konuya gireceğim

11 senelik ilişkimden ayrılmıştım Ben mağaza müdür yardımcılığı yapıyordum Müdürüm bana kafa izni verdiğinde kafanı toparla gel demişti ne alacağın saat var nede vereceğin dedi
Alkol doğru unuttum O kafa izninde hayatıma kimseyi sokmayacaktım Böylece böyle 2 sene geçmişti Mağazacılık kuralında Rotasyon vardır Benim rotasyonum çıktı öbür mağazaya geçtiğimden sonradan 2 ay sonradan ananem vefat etti Onun acısı yeniyken iş kolik birisi olduğum için 5 gün daha sonra mağazam izin vermedi ve beni iş seyahatine gönderdiler ben İstanbul da yasıyorum ve Trabzon ’a takviye amaçlı gönderdiler müdür istifa etti kimse bilmiyor diye peki dedim alan müdürüme bana da iyi geleceğini düşünmüştüm Her neyse gittim, geldim Geldiğimde mağaza müdürüm yeni bir personel almış personel ’e eğitim verirken aşık oldum
Ve sordum ona sen nedersin diye kabul etti ve hayatında ilk kere ben oldum birincil erkek arkadaşı
Eskimde yaptığım hataları ona yapmıyordum adeta siper gibi koruyordum ne üzüyordum nede üzülüyordum İkimizde birbirimizin kırılmaması için pek çaba sarf ediyorduk O inciltmekten korkuyordu o kadar böyle ilerledik Yeni mağaza müdürü geldi ve benim ondan daha çok şey bildiğim için bana iftira attı ve bende istifa ettim ve kasada + 200 TL olan kasada 200 TL vardı kamera kayıtları izlendi ne ben nede müdür bişi yapmadığı tespit edildi fakat benim aklımda +200 TL nereye gitti sorusu kaldı üzerine gittim ve müdür iade alıp benim üstüme parayı aldı gibi gösterdi ben ise sustum istifa etmiştim Kız arkadaşımın arkadaşına söylemişler böyle böyle yaptı diye oda kalkıp kız arkadaşımın annesine anlatmış busefer ailesi beni istemedi kızın elinden telefonu aldılar kız yinede bana ulaştı 1 ay bu şekil gitti ve abilerine uzun bir msj attım hani sen engellesen bile kardeşin mi sevmekten vaz geçicek ben mi vaz geçicem dedim bu sefer tehdit şantaj etti seni öldürürüm diye ayaklarına sıkarım falan bende dedim oysa zatan sonumuz ölüm Allah yazdıysa oda olur dedim
Kız bana ulaştı ve bana şunu dedi
Bir tarafta sen bir tarafta ailem birbirinizi öldürceksiniz benle kalırsan daima mutlulugun yarım kalacak olsun dedim ben böyle kabul ediyorum ayrım etmez dedim oda bana olmaz böyle hayatına ayrı kişileri sok dedi Ve ulaşamadım müşterek arkadaşımız vardı daha doğrusu kızın arkadaşı ona ulaştım ve anlattım ona zaten biliyordu Dedim fakat ona gelir mi benimle gidelim istanbuldan evlenelim her şey ayarlı dedim oda kalıp abisine atmış busefer abisi aileme ulaştı
Savcılığa verceğim diye ailemde siz istemiyorsanız biz hic istemiyoruz dedi konu kapandı
Aradan 2 ay geçti ne haber alabiliyorum nede farklı bir şey ellerim emrindeki çok fena hissediyorum hergün alkole dayanıyorum derken kalp krizi geçirdim doktor fazla gerginlik yapma dedi düşünmekten saçlarım beyazları sakalarım bıyıklarım yaşım fakat 26 daha ve hala içki içiyorum her viskimi yudumlugumda acısını hissediyorum Duvarları yumruklamak istiyorum bağırmak istiyorum ama yapamıyorum Ailem üzülecek kendime hasar veriyorum Farkındayım fakat aklımdan çıkmıyor Ne yapacağımı bilmiyorum… Yoruldum tükendim

Üst Alt