Son Konu

Seda Sayan'dan şok yanıt! Tanıştığım insandan T.C. no istiyorum

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
seda_sayandan_sok_yanit_tanistigim_insandan_tc_no_istiyorum_1561727868_247.jpg

Ünlü müzikçi Seda Sayan gündüz kuşağında mekan alan bir programda herkesi şoke eden bir açıklama yaptı.

Önümüzdeki günlerde bir kanalda konum alan Yemekteyiz programının sunuculuğunu yapacak olan ünlü müzikçi Seda Sayan, canlı yayın programında hakkında merak edilen soruları yanıtladı. Sayan, "Uzun vakittir tanıştığım kişilerden T.C. no istiyorum. 'Ayıp olur' diyorlar, onlar yalan söylüyor ayıp olmuyor ben yapınca mı olacak!"  diyerek herkesi şoke etti.

'ZAMANINDA EVLİLİK BAĞIDI YAPTIM'

Hengamında evlilik akdi yaptım. Evlilik akdi yapmak karşındakini 'seni sen olduğun için sevdim' fikrine inandırır. Şan şöhret yanında bir çok kuşkuyu de beraberinde getiriyor. Bütün evliliklerimde bağıt vardı. Evladımın pederi hariç.Benim bakmakla mükellef olduğum kocaman bir ailem var. Bir orduya bakıyorum, Allah hepsine sıhhat versin. Ben olağan de bakmıyorum. Neredeyse hepsi benim standartımda yaşıyor. 

xMnIM_1561727899_598.jpeg

"PARAYA DOYMADIN DİYORLAR"

"Bana 'paraya doymadın kâfi artık' diyorlar. Çalışmanın parayla alakası yok. Çalışmak sıhhati getirir. Mutlaka ki bir erkeğe param geçmiştir. Helali lâtif olsun. Onların da bana geçmiştir. Benim hesabım kitabım aşikâr bir yaşa kadar annemdeydi. Artık oğluma devrettim. Sinan Engin bizim paşamız. Oğlumun pederi. Biz ona sormadan bir şey yapmayız. Oğulcan'ı da o denli yetiştirdim. Allah onu evlatlarının başından eksik etmesin.Hiç kimsenin ekmeğiyle oynamadım.Bir şey duyduğunuzda 'Seda bunu yapmaz' diyebilmelisiniz. Beni o kadar tanıyorsunuz! En son konutumu taşırken çok sinirlendim. 2 gün üst üste reklam çekimim var. Konserlerim var, O Ses Türkiye başlıyor. Yemekteyiz başlıyor. Bir de konut taşımaya çalışıyorum... Çok gerildim! "

Üst Alt