Son Konu

Yeni Karakter Kurian - Skill Dağılım Önerisi İstiyorum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
edit: server gaia

karakterim 73 lv kurian (tahmin edebileceğiniz gibi level jumpladım ) şuanlık skill dağılımım bu şekilde:

devili 45 yaparak mantıklı bir dağılım yaptığımı düşnüyorum defans aklımdan bile geçmedi çünkü benim yapımda her zaman halfbattle priest vardır dolayısıyla bu karakterde oynama amacım hem heal hem ataker olmaktı karakteri uzun süre oynamış, işi çözmüş kişilerden öneri bekliyorum geri kalan puanları nasıl vermem gerektiği ile alâkalı aklımdan bir iki kombinasyon geçti onları yazayım:

1)60 devil, 58 atak, 10 master (10 master skilli (toplu stun atmaktan bahsediyor açıklamasında, ama kesin olarak doğru mudur emin değilim) (ama çok cazip geldi, dezavantajı ise puanları ataktan kesmek)

2)60 devil, 66 atak, 2 master (m2 skilli hpyi %20 artırıyor)(pasif)

3)60 devil, 63 atak, 5 master (m5 skilli aldığmz damageleri %10 falan düşürüyor)(pasif)

4)60 devil, 60 atak, 8 master (m8 skilli atağı %50 arıtırıp defansı 1e düşürüyor)(çok dehşet gibi geldi ama yatırma tehlikesi var )

asıl gidip geldiklerim 1 ve 4 seçenekler aralarındaki kritik fark şu:

1 seçenekte 58e kadar absürt atak skilleri açılıyor örn:

a1)48 lv %200 damage + 50 ek damage (300 mana) (devil ile 150)
a2)51 lv 10 saniye boyunca toplamda 400 ek damage (400 mana)
a3)54 lv defansı önemsemeden 150 damage gibi bir şey (350 mana)
a4)57 lv etraftakilere %150 damage (wari berserker alan skili) (400 mana)

karşılığında master 10 thunderstorm skilli açılıyor (beni biraz cezbetti):
5 metre uzaklıktaki her hedef 3 saniye stunlanıyor (yani çapı 10 mlik bir alan)

4 seçenekte thunderstormdan fedakarlık ediyoruz: 60 atak oluyor
60 lv %250 damage (300 mana) herhalde seri bir skill değil

bunun dışında örneğin devili 45te bırakıp atağa abanmak gibi farklı düşünceleriniz varsa, bunları paylaşırsanız çok sevinirim

DN: arkadaşlar lütfen bilgili arkadaşlardan yorum alayım konunun skill dağıllımdan, karakterin gereksizliğine doğru falan kaymasını istemem

Üst Alt