Son Konu

Haluk Levent Emine Bulut'un kızı ile görüştü!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
haluk_levent_emine_bulutun_kizi_ile_gorustu_1566824910_8352.jpg

Ünlü rock sanatkarı Haluk Levent geçtiğimiz günlerde eski eşi tarafından vahşice öldürülen Emine Bulut'un 10 yaşındaki kızı Bilge ile manzaralı konuştu.

Yaptığı yardımlarla sık sık gündeme gelen sanatçı Haluk Levent bu sefer herkesin merakla beklediği bir haber verdi. Geçtiğimiz hafta Kırıkkale'de 10 yaşındaki küçük kızının yanında anası Emine Bulut'u vahşice öldüren eski eşi Fedai Varan'ın imajları Türkiye'nin yüreklerini dağlamıştı.

10 yaşındaki Bilge'nin "anne lütfen ölme" çığlıklarının akabinde tüm sanat ve siyaset yerküresi ayaklandı. Vukuat sonrası hayatını kaybeden Emine Bulut'un kızı Bilge ile görüşen Haluk Levent, "Ona yakında buluşacağımızı, müzikler söyleyeceğimizi anlattım. Gülümsedi. Onun yüzü artık daima gülecek... Az evvel Emine Bulut ‘un pederi ve kardeşleri Ahbap avukatlarına vekaletname verdiler! Davanın sıkı takipçisi olacağız." dedi. 

odHdu_1566824882_1751.JPG

"FOTOĞRAF İÇİN AİLEDEN MÜSAADE ALDIM"

Bilge’nin fotosunu koymakta tereddüt ettim evvel. Ancak baktım ki her tarafta her noktada onun imajları var.. Ve daima ağlayan hepimizi kahreden manzaraları.. Bu sebeple aileden müsaade alarak yayınladım.

Üst Alt