Son Konu

Far Cry 6 Son Güncelleme Sonrası Nasıl Çalışır?

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_619cd40d86fba_73485.jpeg

Far Cry serisini gereğinden fazla sevdiğim için Far Cry 6'nın genişleme paketlerini dört gözle bekliyordum. Halatım belimde, bıçağım elimde Vaas ile oynamanın hayallerini kuruyorken o büyük güncelleme geldi, hemen indirdim. Fakat o da ne?! Oyun kesinlikle açılmıyor! Ubisoft Connect ana ekranına geri atıyor. Forumlarda ilk günler araştırdığımda bir çözüm çıkmadı, benle aynı dertten mustarip çok sayıda oyuncu çözüm arıyordu. Nihayet çözümü yine bir forum mesajında buldum, Ubisoft yetkilileri bu sırada horoz dövüştürüyordu sanırım.
  • Far Cry 6 - İnceleme
Çözüm gayet basit ve gözümüzün önünde saklıymış. Far Cry 6'nın yüklü olduğu klasöre girip "bin_plus" klasöründeki tüm dosyaları kopyalayıp, "bin" klasörüne yapıştırmak gerekiyor. Oyunu baştan yüklemek, dosyaları doğrulamak gibi epey zaman alıcı uğraşların ardından çözüm bulamadıysanız artık Vaas ile delirebilirsiniz. Forumlarda çalıştığı iddia edilen bir başka çözüm ise klavyeyi İngilizce olarak değiştirmekti ancak bu seçenek benim için başarılı olmadı. Bahsettiğim gerekli klasörün adresi de şöyle; "C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\Far Cry 6\bin_plus" tabii oyun sizde başka bir klasörde yüklüyse başını değiştirebilirsiniz. Hepinize iyi delirmeceler.

Üst Alt