Son Konu

Kararsızım acil yardımmm...

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhabalaarrr yaşım 24 ünideyimerkek arkadaşım benden yaşça büyük ve iş sahibi bir adam Aramızda ufak tefek sorunlar dıştan ilişkimiz akıcı ilerliyor Ama değişik bir ilişki söz konusu da diyebilirim Adamın çok farklı bir hayatı var biraz girift ama ön planda olduğumu söyleyemem açıkçası Bu beni azıcık rahatsız etse de fazla önemsemiyorum Benimde ayrı önceliklerim olduğundan dolayı Benim için manâlı bir yeri var onun tabii ama aşık mıyım seviyor muyum belli değilim Lakin onunlayken kendimi mutlu hissediyorum Yani görüşmediğim vakit sıkıntılı oluyorum Hergün görüşmüyorum fırsat olmuyor, elimden geldiğince ona zaman parçalamak için çabalıyorum O da bana o kadar İlişkinin başlarında ondan güzel şeyler duyuyordum ilişkimiz hakkında lakin aradan bir yıl geçti son zamanlarda keza meslek keza başka sıkıntıları yüzünden nefes alamıyor durumda Bu konu hakkında onun üstüne gitmiyorum şaka yollu benimle ilgilenmiyorsun bundan böyle gibi şeyler söylediğimde istiyorsan terk edebilirsin beni diye cevap alıyorum kendisinden İlişkinin başında da böyle şeyler söylüyordu evet fakat ciddiye almıyordum Neden böyle yanıtlar verdiğini sorduğumda senin tepkini ölçüyorumdur belki diyor Cilalı o vakit bırak beni gidiyorum dediğimde veya sinirlenip gitmeye çalıştığımda her defasında tutuyor bırakmıyor Öyle bir şey yapacağımı hissettiğinde bile bir şekilde engel oluyor sıkı sıkı tutuyor Ardından bozuntuya vermeyip konuyu değiştiriyorum Başındaki durumlar olaylar ya da sıkıntılarını benimle paylaşmak istemiyor beni hiç bulaştırmayıp dışarda tutmak istiyor Bu durumda zaman zaman yalan söylüyor bana Anlamadığımı sanıp Günün birinde olayları çözdüğümde ve yalanlarını ortaya çıkardığımda bana gerçekleri anlatıyor benim zarar görmemem için sakladığını söylüyor (Ama bir iki olayda yok çoğu olay ) Bu olayları zaten bildiğimi çözüm sürecinde neler olduğunu veya nasıl hareket ettiğini bildiğimi kendi kendime öğrendiğimi söylediğimde yani birazda olsa bilmiyormuş gibi yaptığımı anlattığımda şaşırıyor, bilmemem gerektiğini vurguluyordu daima Bu azıcık sıkıcı olsa da benim için benden bişey saklanılması hoşuma gitmediğini vurguladım Tabii yine de kendi kafasındakileri uygulayacağı için ne kadar kayda değer benim düşüncelerim onun için bilemem Yönetilmeyi, en azından dobra dobra göz önünde, sevmeyen bir karakter Bu ilişki nereye değin gider, gider mi gitmez mi bilemem lakin beni basit kolay bırakmayacağını hissettirdi Yani benim ilerleyen zamanlarda diğer ilişkim olsa bile Bu azıcık beni korkutuyor açıkcası Ama asıl manâlı olan ben seni yok sen beni terkedeceksin bu ilişki biterse günün birinde, demesi ve bu konuda kararlı olması Kendisini seviyorum evet ama değişik bir ilişki bu adını koyamadığım Yani hiç bitmesini istemediğim Sizce ne yapmalıyımÇevremdeki insanlardan destek almayı denedim fakat pek başarılı olamadım Bu yüzden sizlerin düşünceleri manâlı benim için

Üst Alt