Son Konu

Yeni İçerik "Elvia Diyarı" Black Desert Türkiye&MENA'ya Geliyor

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
eFfcN4PAtJM8ChfzDcYE_03_67264a000f4dfcb80af02f7ebeff8061_image.jpg

Ünlü geliştirici Pearl Abyss, Black Desert TürkiyeMENA'ya Elvia Diyarı isimli yeni içeriğin geldiğini duyurdu. İşte ayrıntılar.

Pearl Abyss bugün, Elvia Diyarı'nın Black Desert TürkiyeMENA'ya geldiğini duyurdu. Maceracılar artık bu yeni içerikte daha da güçlü canavarlara karşı savaşabilecek ve özel etkinliklerle çeşitli mükafatlar kazanabilecekler.

Elvia Diyarı, Ümitsizlik Tanrıçası Hadum'un tesiri altındaki acımasız bir bölgedir. Bu alemdeki canavarlar, Hadum'un gücünü emerek daha da güçlü hale geliyor. Bu canavarları alt eden Maceracılar yeni silahlar olan Kadim Ruh'un Silahlarını elde edebilecek.

Cyur8TgvFCcud2khIGBw_03_1cd4b574311d50a9f1019b095d2fff43_image.jpg

Maceracılar, Kadim Ruh'un Silahlarını aldıktan sonra, silahları kullanmaları için hudutlu bir mühlet verileceğinden, bunları çabucak kullanmaları gerekecek. Bu silahlar, Elvia Diyarı'ndaki canavarlara karşı son derece tesirli olacak ve Maceracıların savaş alanında kadim bir kahraman haline geldiklerini hissetmelerini sağlayacak.

Daha Fazla Özel Aktiflik, Daha Fazla Ödül

Bu yeni içeriğin gelişini kutlamak için 17 Mart tarihine kadar sürecek özel bir aktiflik düzenlenecek. Bir Elvia sunucusuna girerek Kara Ruh'tan aktiflik misyonunu kabul eden Maceracılar, Katkı Puanı EXP ve Kıyamet Tohumu üzere çeşitli özel mükafatlar kazanabilecek.

NoNV4iTCnaV3HtRg7af5_03_2114a25f53106288cb1b8b9040a10cda_image.jpg

Black Desert TürkiyeMENA'da Maceracıları daha fazla özel etkinlikler de bekliyor olacak. Kuzey Amerika ve Avrupa sunucuları için direkt hizmet anısına, oyuna giriş yapanlar, Kara Ruh'un Macerası oyununun bir tipini tamamladığında yahut Kara Ruh'un Macerası Nişanlarını Morco'ya teslim ettiğinde büyük ölçüde Vefa puanları ile ödüllendirilecek.

Black Desert TürkiyeMENA hakkında daha fazla bilgi almak için tr.playblackdesert.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Üst Alt