Son Konu

Dünyanın En Büyük Çalışır PS5'i 70.000$'a Satılmış

yasuo

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_602ba4e90cbe7_70556.jpg

YouTuber ZHC, dünyanın en büyük çalışır durumundaki PlayStation 5'ini 70.000$'a satın almış, sonra da bu PS5'i boyayarak iyice 'türünün tek örneği' hale getirmiş. Normal PS5'in 100 katından daha büyük olan bu konsol 3 metre yüksekliğinde ve tam 227 kilo ağırlığında.

Bu PlayStation 5'e bir de yine tamamen çalışır durumda dev bir DualSense kontrolcü eşlik ediyor. Buradaki en önemli detay iki cihazın da sadece dekor olmaması, gerçekten de kullanılabilir durumda olmaları.

etk4dsivgaedow9.jpg

"Dünyanın En Büyük PS5'ini Özelleştirmek İçin 100 Saat Harcadım" isimli videoda da göreceğiniz üzere ZHC kendisiyle takım arkadaşları arasında bir yarışma düzenlemiş ve bu özel PS5'i boyamaya başlamış. Bu yarışma sonucunda ZHC kazanmış kazanmasına ama yine de söz verdiği gibi de boyama işine yardımcı olanlara bir sürü PS5 de dağıtmış.

YouTube'da 19 milyondan fazla abonesi olan ZHC, bu tür 'custom' ürünler yapması ve bolca da hediye dağıtmasıyla tanınıyor. Hep bana, hep bana diyen yayıncılardan biri olmadığını söylemek lazım. Tabii bu kadar kocaman bir konsol evde nereye koyulabilir, o kısmı muamma :)

Üst Alt