Son Konu

Onu bırakmak istemiyorum şart birazcık girift..??

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaşlar 2 sene her tarafında beraber olduğum biri vardı birbirimizi fazla sevdik ama bir takım nedenlerden nedeniyle ayrıldık 3 ay oldu ayrılalı ne dek istediysem de sonra barışmadı benimle yani belirlenmiş ayrıyız şu lahza,lakin ben onu ayrılmak istemiyorum fazla mu aşığım ona diye sorarsınız hyr sadece seviyorum onu lakin şöyle bişey var ben o kızla çok yakınlaşdım ilk başlarda elini tutuyodum öpüyodum falan derken baya bi ileri gitmişiz bizben böylece onunla bununla çıkıp ayrılan tiplerden değilim o kız da değilo bnm için namusum oldu bana kadar(ola ki de çok ender rastlanan biriyim??)düşünsenize o başkasıyla evlenince benle yaşadıkları aklına hiç gelmicekmi??eşinin yüzüne nasıl bakabilcek?hadi o yapsa da ben hiç yapamam böyle bişeyiarkadaşlarım salla gitsin o kız haliyle takmıyo sen erkek halinle niye dert ediyon diyo ama bnm için saçma böyle bişeyhayatımdaki tek kişiydi okızla da konuşamıyorum böyle bi konuyu doğal olarak napacağm bilmiyorum hiç yüz vermiyo b en de aramıyorum artık ama biz ayrılırsak fazla günah olur yazamanında yaptık bi aptallıklütfen bana takviye edin(anekdot:ilişkiye girmedik)

Üst Alt