Son Konu

JBL Quantum 350 Kablosuz Kulaklıkla Oyunun Seviyesi Yükseliyor

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_613758889b468_72746.jpg

Ses teknolojisi alanında 75 yıldır kulaklık ve hoparlörleriyle öne çıkan JBL, HARMAN'ın Amsterdam'daki Avrupa merkezinden yapılan canlı yayında yeni ürünlerini tüm dünyaya tanıttı. Online etkinlikte JBL’in yeni ürünleri Flip 6 taşınabilir hoparlör, Quantum 350 kablosuz kulaklık, PartyBox 710 ve PartyBox 110 hoparlörler, Reflect Flow PRO, JBL Tune 130NC ve 230NC kablosuz kulaklıkların öne çıkan özellikleri anlatıldı.

JBL Quantum serisinin en yeni üyesi JBL Quantum 350 kablosuz kulaklık, üstün ses deneyimi ile oyun severlerin gözdesi oluyor. JBL QuantumSOUND imzasını taşıyan JBL Quantum 350, 2.4G kablosuz kulaklığıyla oyun sırasında özgürce hareket etmeyi sağlayarak rekabet avantajını oyun severlere sunuyor.

Tüm oyun konsollarına uyum sağlayan JBL Quantum 350’de DISCORD sertifikası ve çıkarılabilir, yönlendirilebilir ses odaklı bir bom mikrofon bulunuyor.

Ayrıca 22 saatlik pil ömrüne sahip JBL Quantum 350, 5 dakikalık şarj etme ile 1 saatlik güç sağlıyor.

JBL Quantum serisinin önceki üyeleri Quantum 50 ve Quantum One incelemelerimizi okumayı da unutmayın.

Üst Alt