Son Konu

Öbür Bir Ayrılık Hikayesi :D

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ya bende mi tuhaflık var anlamadım
Sevgilimle uzuncaaa bir süredir birlikteydik Onu fazla seviyordum Fakat son zamanlarda bazı aksilikler oldu Ne tür aksilikler anlatayım
Sevgilimin peşini aksilikler bırakmıyordu Hatta az kalsın işinden oluyordu bu aksilikler yüzünden Bu aksaklık süreci 1 ay sürdü yaklaşık Ben bu işlem içerisinde onun 724 yanındaydım Hatta o da diyordu sen olmasan nasıl kalkardım bunca şeyin altından diye neyssse
Bu son 2 haftadır Aniden soğuklaşmaya başladı Ben de o sinirle ailemin yanında (İstanbul'a) döneceğimi söyledim Normalde Antalya'dayız
Bana dedi ama eğer gidersen aşkının yalan olduğunu göstermiş olursun Gitmedim evet Böyle nasıl desem mesaj ben attığım zamanlarda atmaya başladı Sevgi doymuş kelimelerime karşılık vermemeye başladı Burda anlamıştım ayrılığın geleceğini Bu benden habersiz memleketine gitmiş Ankara'ya Yani bana yaparsan yalan olduğunu gösterirsin dediğini kendisi yapmış Sebebini sorduğumda ise hayatımdan çık diyor Bu ikimiz için de daha iyiymiş Hatta o aksilikler de benim yüzümden başına gelmiş Bana yaptığı fedakarlıklar yüzündemiş Bu fedakarlık da bana ayırdığı zaman(Allah Allah ) Ben de peki konuşmak istersen ulaşırsın dedim kapadım telefonu Şu lahza İstanbulda'yım
Ya görenler varsa bilirler konu açmıştım Tartışmalarda alttan bölge gönül bölge defalarca ben olurdum Ve sevgilim dobra bir insandır Bir şeyi içinde tutamaz direk söyler Yani bir sorun olma ihtimali yok
Ya işin garibi En ufak bir hüznüm yok Bu niçin böyle oldu? Yani ayrılırsam fazla üzülürüm dediğim kişinin hayatımdan çık lafı bende pozitif tınlamadı Üstüne şu şiiri yazdım

Sevda bıraktı yerini ıssız ayrılığa
Yuruyorum artik eli anlamsız yalnizliga
Hayatimda yer yok mutsuzluga
Hoscakal yarim, yolun acik olsun

Sanma ama gozyaslarim eslik edecek
Ruhun ugruna kendini halsiz edecek
Sanma ama şiş gozlerim golgelenecek

Yuregim gercekten sevmisti seni
Sense geceleyin birakip gittin beni
Dinlemek istemiyorum artik sesini

İnan ki icimde en küçük huzun yok
Aksine hayata dair direncim cok
Gozlerim guluyor, kör yalanlara tok

Asla donup bakmayacagim arkaya
Lanetli gecmisim cagiriyor kavgaya
Lanet olsun bulastirdigin belaya

Her Zaman diyorum kendime ne aptalim
Ağzı Sıkı yalanlarina suphesiz kandim
Defalarca diyorum kendime ne salagim

Kizginligim oldu artik kanli nefret edilen şey
Rabb'im der bana ya kulum sabret
Gor, yuregin dolup tasiyor zaruret

Olsun artik iraden Rabb'a havale
Bitsin yalan sozler, koca mucadele
Sonsuza değin surecek bir veda ile
Hoscakal lanetim, yolun acik olsun

İnanın en küçük hüzün yok Yalnızca şok ve ihanetin getirdiği asabiyet O da yerini yavaşça nefrete bırakıyor zaten

Sizce niye etkilenmedim biri bana bunu açıklasın

Üst Alt