Son Konu

Kavga Var Dediler Geldik, Gelin Kızlar ( Demet M.Ali Kavgası )

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Tartışma Var Dediler Geldik, Gelin Kızlar ( Demet MAli Kavgası ) artist kavgaları, usta atışmaları, twiter kavgaları, twiter demet akalın Demet Akalın ile Mehmet Ali Ilıcak Dün Sosyal paylaşım sitesi Twiter'den baya bi kapışmışlar meleklerimkavgavardedilergeldikgelinkizlardemetmalikavgasi5c4e9efd1d34bpngalt :D:D :D:D :D:D Zaten ne yapıyoruz ağız dalaşı varsa arabayı yavaşlatıp seyrediyoruz köprülerde vskavgavardedilergeldikgelinkizlardemetmalikavgasi5c4e9efd233fealt Bu, bizim kanımızda var cümbür cemaat gibi sizde biliyorsunuz Neyse derhal çayları yudumlayın kızlar ağız dalaşı varkavgavardedilergeldikgelinkizlardemetmalikavgasi5c4e9efd233fealt 1548656376 1548656376 kavgavardedilergeldikgelinkizlardemetmalikavgasi5c4e9efd81920kavgavardedilergeldikgelinkizlardemetmalikavgasi5c4e9efd81920 kavgavardedilergeldikgelinkizlardemetmalikavgasi5c4e9efd81920 İŞTE O KAPIŞMADAN METİNLER Demet Akalın: nihatıııı sewiyorumm kim ne derse desinnn Mehmet Ali Ilıcak: Yeni bir enişte mi Nihat? Duymadımkavgavardedilergeldikgelinkizlardemetmalikavgasi5c4e9efd233fealt ) Demet Akalın: önder anlatıcak sana malicim mutfakta bi gelsn!!!! Mehmet Ali Ilıcak: Önder ile barıştınsa,Nihat kim? Demet Akalın:kavgavardedilergeldikgelinkizlardemetmalikavgasi5c4e9efd233fealt nihatı tanımazsın!!!!! Demet Akalın: bu enerjini şarkıları tutmayan arkdşlara ver!hanımın gibi Mehmet Ali Ilıcak: Benim hanımım mevzumuz yok fakat O'da sesi yerine senin mazbutyolunu seçmiş olsaydı diğer yerlerde olurdu Demet Akalın: o zman kaşınmayalımoturlm evlerimzde!hayta arkdaşlrımızı karışdrmayalım kim galip kazanç biliosun!!! Mehmet Ali Ilıcak: Ah Demet ben kimlere baş kaldırmışımNeleri göğüslemişimNe var ki Dengim değilsinSenmazbutbir şarkıcı,ben basmakalıp dinleyici Önder Bekensir: Bilgisayar klavyesinden kâğıda dökmek ! yorum yerine getirmek basit ! Yuzyuzede yapmayi denede yediriyim sana o klavyeyi MILLIYET  

Üst Alt