Son Konu

EMUI 11 alacak Huawei ve Honor modelleri

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
huawei-p-dpoz-cover-URyg_cover.jpg

huawei-97Ic.jpg
Çin’in en büyük akıllı telefon üreticisi konumunda nokta alan Huawei, şu aralar yeni arayüzü üzerinde çalışıyor. Malum, Çinli üretici hala Google ile olan problemlerini tam manasıyla halledebilmiş değil. Hasebiyle mobil işletim sistemi tarafında da kimi dertler mevcut. Velev geçtiğimiz günlerde Xiaomi, Huawei, Oppo ve Vivo’un bir araya gelerek yeni bir mobil işletim sistemi üzerine çalıştığına ait birtakım haberlere rastlamıştık.

Şimdilik mobil pazara yeni bir işletim sistemi geliyor mu bilinmez gelgelelim Huawei’nin EMUI 11 üzerinde çalıştığı kesin diyebiliriz.

Bir müddet evvel EMUI 10 dağıtımına başlayan Huawei, bir yandan da EMUI 11 için nabız yokluyor. Huawei’ye yakın olan kimi kaynaklardan alınan raporlara nazaran, EMUI 11 alacak Huawei ve Honor modelleri de mutlaklık kazanmış durumda. İleride bu listeye yeni eklemeler yapılabileceği belirtilmiş. Ancak şimdilik EMUI 11 alacak modeller listesi aşağıdaki üzere şekillenmiş durumda.

Bu arada dip not olarak belirtelim. EMUI 11 alacak olan Honor modelleri oldukça hudutlu. Bunun nedeni ise vesair yeni Honor modellerinin Magic UI 4 arayüzünü alacak olmaları. Artık lafı daha ziyade uzatmadan sizleri EMUI 11 alacak modeller listemizle başbaşa bırakalım.

İşte 2020’de EMUI 11 alacak modeller

huawei-mate-30-1S6y.jpg
Huawei Mate 30

huawei-mate-30-pro-6r16.jpg
Huawei Mate 30 Pro

huawei-mate-30-rs-porsche-desing-iysS.jpg
Huawei Mate 30 RS Porsche Desing

Üst Alt