Son Konu

Dogecoin Milyonerinden SHIB ve DOGE Yorumları: 1 Gün Daha…

teknolojiuzmani

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Dogecoin-.jpg

Dogecoin (DOGE)’i bir gün erken satarak 6 milyon dolarlık potansiyel servetini kaybeden bir traderi hikayesini anlattı. Gizemli trader, Shiba Inu ve Dogecoin’de 2 milyon doların üzerinde kar elde etmeyi nasıl başardığını açıkladı, ancak bu kadar erken satmamış olsaydı çok daha fazlasını kazanabileceğini itiraf etti. Ancak yatırımcı, bir ev satın alabildiği için elde ettiği kârlardan memnun olduğunu söyledi.

Dogecoin ve Shiba Inu milyoneri, hikayesini anlattı

Bir Reddit forumunda yazan trader, toplam 42 milyar Shiba Inu’yu (SHIB) yaklaşık yedi gün önce toplam 1,5 milyon dolara sattığını söyledi. Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere o zamandan beri SHIB’in değeri yükselmeye devam etti ve bugün aynı yatırımı yaklaşık 3 milyon dolar civarına satılıyor. Trader, “Daha fazlasını beklemek açgözlülük olur, bir ev satın almak istiyordum ve temelde bedavadan bir tane aldım” dedi. Trader DOGE yatırımını da açıklamaya devam etti:

Bu yılın başlarında DOGE ile bir milyon kazandım ve bir gün daha bekleseydim 7 milyon olacaktı. Şaşkındım ama şimdi geriye dönüp baktığımda, daha fazla param olmadığı için üzülmektense daha çok param olduğu için mutluyum. Eminim SHIB çılgın sayılara ulaştığında sersemleyeceğim ama olsun!
9145_00.jpg
Shiba Inu, 2020’deki başlangıcından bu yana fiyatı hızla yükselen en popüler kripto para birimlerinden oldu. Shiba Inu (SHIB) kendisini “merkezi olmayan, kendiliğinden topluluk oluşturan bir deney” olarak adlandırıyor. 

24 saatte on binlerce dolarlık kayıp

Öte yandan bir traderın geçen Ağustos ayında 6.808 dolar kripto satın aldığı ve şimdi bunun 5.44 milyar dolar değerinde olduğu bildirildi. Gizemli kripto milyarderi, kripto cüzdanlarına göre 14 ay önce para birimi oluşturulduktan kısa bir süre sonra 70 trilyonluk devasa bir coin satın aldı. Etherscan’a göre, anonim yatırımcı 1 Ağustos 2020’de, sadece bir günde yaklaşık 70 milyar Shiba Inu satın aldıklarında ticarete başladı.
image1-1.jpg
Ancak başka bir Reddit kullanıcısı, teyzesini Shiba Inu (SHIB)’ya 200.000 dolar yatırmaya ikna ettiğini, ancak 24 saat içinde on binlerce dolar kaybettiğini  iddia etti. Anonim kullanıcı, 47 yaşındaki teyzesinin, birikimlerini meme coin’ine yatırarak servet kazandığını anlatmasından ilham aldığını söylüyor.

Üst Alt