Son Konu

Çağatay Ulusoy'un mor pijamalı pozu sosyal medyayı salladı!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
cagatay_ulusoy_son_hali_ile_hayranlarini_sasirtti_1581057794_2575.jpg

Oyunculuğu ile yerküre çapında ismini duyurmayı başaran Çağatay Ulusoy, geçtiğimiz günlerde hususî bir dergiye röportaj verdi. Tıpkı devranda objektif önüne geçen Ulusoy, verdiği yatak pozuyla içtimaî medyayı salladı.

Genç oyuncu Çağatay Ulusoy, bir dergiye verdiği pozlarla toplumsal medyayı salladı. Saten mor pijamalarla ekran önüne geçen Ulusoy, tıpkı devranda dergiye hayatına dair hususî açıklamalarda bulundu. En büyük tutkusunun dalışla balık tutmak olduğunu söyleyen Ulusoy, "Yaşamak için bilmem gereken ne varsa denizden ve balıktan öğreniyorum. Balık tutuyorum, balık oluyorum. Dalış yapmak beni dehşetli sakinleştiriyor. Karanlığın verdiği huzuru seviyorum" biçiminde konuştu. 

vmpP2_1581057575_5213.jpg

İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ!

"Koca Yusuf" karakteri için 100 kiloya ulaşan genç oyuncu Çağatay Ulusoy, aldığı kiloları yine vermeye çalışıyor. Spor öğretmeni denetiminde kilo alarak karakterine hazırlanan genç oyuncunun kiloları şimdilerde vermeye çalıştığını anacak zorlandığı öğrenildi. Kişisel eğitimler almasına karşın kilo vermekte zorlanan oyuncunun bu halleri hayranlarını hem korkuttu hem de şaşırttı. 

xdGr9_1576738048_3075.jpg

GEÇTİĞİMİZ AYLARDA HAKKINDA ÇIKAN HABERLER!

Ismini Feriha Koydum serisindeki performansından sonra tutulan ve önemli bir hayran kitlesi elde eden genç oyuncu Çağatay Ulusoy, yeni bir imaj ile hayranlarını şaşırtıyor.

zwRCf_1565859070_1155.jpg

28 yaşındaki genç oyuncu Netflix'in Muhafız serisi için uzattığı saç ve sakalını sıfırladı. Bu halini içtimaî medya hesabından paylaşan oyuncunun hayranları "yakışmadı" biçiminde tahlillerde bulundu.

KISIM BAŞINA ALDIĞI FİYAT DUDAK UÇUKLATTI!

Oyuncunun 40 dakikalık seri için kısım başına aldığı fiyat 500 bin TL olduğu öğrenildi. Birinci dönem sonrası öbür dönemin çekimleri de kısa müddet evvel tamamlanmıştı. 

1x0Bj_1565935187_4034.jpg

Son günlerde en çok konuşulan genç rapçi  Ben Fero'nun usulüne benzetildi. Oyuncunun Hakan Muhafız'ın yeni seri çekimleri için bu kararı verdiği öğrenildi. Bu türlü radikal bir karar bir yandan muaheze alırken bir yanda taktir topladı. 

İŞTE YENİ PAYLAŞIM;

l6yi6_1566718272_34.jpg

Üst Alt