Son Konu

Ünlü Analist: Bu Altcoin En İyisi Olabilir! Patlamaya Hazır

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
eg833119e.jpg

Popüler analist Coin Bureau, Şubat ayında %700 artan bir altcoin projesinin bir sonraki en iyi akıllı sözleşme platformu olabileceğini söylüyor.

Coin Bureau: Popüler altcoin Elrond (EGLD), en iyi akıllı sözleşme platformu olabilir!

Ünlü analist Coin Bureau, 640.000 YouTube abonesine, Blockchain ağı Elrond (EGLD)’un benzersiz bir kripto para birimi ağı oluşturmak için Bitcoin, Ethereum ve yeni nesil merkezi olmayan platformların benzersiz özelliklerini birleştirdiğini bildirdi. Coin Bureau konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Sektördeki önde gelen kripto para birimlerinin çoğunun en iyi özelliklerini birleştirmeyi ve hatta iyileştirmeyi başardı. Elrond’un uyarlanabilir durum sharding’i, Ethereum 2.0’da göreceğimiz sharding’e benzer, ancak daha iyi. Elrond‘un proof of stake’i, Harmony’in (ONE) proof of stake’ine benzer, ancak daha iyidir. Elrond’un Arwen VM’si Cosmos’un CosmWasm VM’sine benzer, ancak daha iyidir. Bu üç işlevi birleştirdiğinizde, teorik olarak saniyede diğer akıllı sözleşme Blockchain’lerinin toplamından daha fazla işlem gerçekleştirme kapasitesine sahip bir Blockchain’iniz olur.
stencil.3-2.jpg
Coin Bureau: Kripto para, daha yüksek seviyelere doğru patlamaya hazır!

Blockchain’in yerel tokeni Elrond eGold (EGLD), bu Ocak ayında yaklaşık 30 dolardan başlayan büyük bir rallinin ardından 170 dolar civarında işlem görüyor. Ancak Coin Bureau, kripto para biriminin daha yüksek seviyelere doğru patlamaya hazır olduğu konusunda iyimser. Coin Bureau konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Elrond’un büyümesi, geçen yaz ana ağ lansmanından bu yana katlanarak arttı. Benim durduğum yerden, bu büyüme hak edilmiş ve ufukta çok daha fazlası var. 3. ve 4. aşamalarla stake katılımı ve ödüllerinin genişletilmesinin yanı sıra, Elrond’un merkezi olmayan finans (DeFi) ekosistemi muhtemelen EGLD için ciddi bir talep oluşturacak.
Soaring-high-16.9.jpg
Coin Bureau: Coinbase yakında altcoin için destek sunabilir

Coin Bureau en iyi kripto para borsası Coinbase’nin yakında altcoin için destek sunabileceğini ve kripto paraya daha da büyük bir destek sağlayabileceğini vurguluyor. Coin Bureau konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu vızıltı Coinbase‘i bu yılın sonlarında EGLD’yi listelemeye zorlasa…. Sonuçta EGLD’nin yeni ve geliştirilmiş tokenomiklerinin yukarı yönlü hareketleri hızlandırması beni şaşırtmaz. Bu, EGLD balinalarının hiçbirinin satmaya başlamadığını varsayıyorum ve maalesef biraz satışın neredeyse garantili olduğunu düşünüyorum.

Üst Alt